İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

200 kadın esnaf kahvaltıda buluştu
200 kadın esnaf kahvaltıda buluştu

Türk Kadınına seçme ve seçilme hakkı verilişinin yıl dönümünde Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası bayan üyeleri kahvaltıda buluşturdu. 5 Aralık Türk Kadınına seçme ve seçilme hakkının verilişinin yıl dönümünde Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası bayan üyeleri kathavltıda buluşturdu. Eski Kafa Kafeterya’da düzenlenen kahvaltı organizasyonuna Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kayıtlı yaklaşık 200 bayan katıldı. Soma […]

Türk Kadınına seçme ve seçilme hakkı verilişinin yıl dönümünde Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası bayan üyeleri kahvaltıda buluşturdu.

5 Aralık Türk Kadınına seçme ve seçilme hakkının verilişinin yıl dönümünde Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası bayan üyeleri kathavltıda buluşturdu. Eski Kafa Kafeterya’da düzenlenen kahvaltı organizasyonuna Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kayıtlı yaklaşık 200 bayan katıldı.
Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Sekreteri Esin Ayan ‘5 Aralık kadın hakları günüdür. Atatürk’ün Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının tanınmasının yıldönümüdür. Bu nedenle 5 Aralık 2019 Perşembe günü Odamıza kayıtlı bayan üyelerimiz ile kahvaltıda bir araya geldik. Yaklaşık 200 bayan esnaf üyemiz katıldı. Kahvalto edip ardından sohbet etmek imkanı bulduk. İstasyon Zafer Mahallesi Kadın esnaflarımız kahvaltıya Başkanımız Ali Ayan’a iletilmek üzere çiçek ile geldiler. Bizde teşekkür ederek kabul ettiğimiz çiçeği Başkan beye ilettik’dedi.
The post 200 kadın esnaf kahvaltıda buluştu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz