İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Ah Yalan dünya
Ah Yalan dünya

Soma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Huzurevi personeli ve sakinleri tarafından sahnelenen ‘Ah Yalan Dünya’ Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi Salonunda sahnelendi. Soma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Huzurevi Sakinleri ve personeli tarafından sahnelenen ‘Ah Yalan Dünya’ 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi Salonunda sahnelendi. SOSEV Başkanı Mustafa Bayraktar, CHP Eski İlçe Başkanı […]

Soma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Huzurevi personeli ve sakinleri tarafından sahnelenen ‘Ah Yalan Dünya’ Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi Salonunda sahnelendi.

Soma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Huzurevi Sakinleri ve personeli tarafından sahnelenen ‘Ah Yalan Dünya’ 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi Salonunda sahnelendi. SOSEV Başkanı Mustafa Bayraktar, CHP Eski İlçe Başkanı Abdullah Saka, Ak Parti Eski İlçe Başkanı İbrahim Demiraslan’ın yanı sıra çok sayıda tiyatro severin izlediği ‘gerçek yaşam hikayesinin anlatıldığı ‘Ah Yalan Dünya’ büyük bir beğeni ile izlendi. Kurum Müdürü Mustafa Öztürk tarafından kaleme alınan ve Burcu Köse Özbek tarafından sahneye uyarlanan 2 perdelik tiyatro oyunu sonunda kısa bir açıklamada bulunan Kurum Müdürü Öztürk ‘Havva Erdoğan ve Zöhtü Özcan 2015 yılında Huzurevimizde hayatlarını birleştirdiler. Bu onların hikayesiydi. Şimdi Huzurevimizde gayet mutlu yaşıyorlar. Finalde Zöhtü amcada olacaktı fakat çok duygulanıyorum. Katılmasam olur mu dedi. Bizde onu kıramadık. Bu oyun ile sizlerle huzurevi ortamını acısı ve tatlısı ile paylaşmak istedik. Biz bir aileyiz bu ailede olup bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz’dedi.
The post Ah Yalan dünya appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz