İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Akçay’dan TSO’ya ziyaret
Akçay’dan TSO’ya ziyaret

MHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Soma Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan’ı ziyaret etti. Ziyarette, MHP Manisa İl Başkanvekili Bahadır Vardar, MHP Soma İlçe Başkanı Adem Yıldırım ve Soma TSO Yönetim […]

MHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Soma Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan’ı ziyaret etti.
Ziyarette, MHP Manisa İl Başkanvekili Bahadır Vardar, MHP Soma İlçe Başkanı Adem Yıldırım ve Soma TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı bulundu.
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Soma’da yaşanan gelişmeler ve sorunlar hakkında Başkan Cem Doğan’dan bilgi aldı. Buna göre Başkan Doğan, Soma Termik Santralin kapanma süreciyle ilgili ve Soma Kömürlerinden alacaklı Soma esnafının durumunda gelinen son aşamayı paylaştı. Aynı zamanda Soma OSB’de yaşanan gelişmeleri aktardı ve desteklerini beklediklerini ifade etti.
Ziyaretin sonunda Yönetim Kurulu Başkan Cem Doğan, nazik ziyaretleri için MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay’a teşekkürlerini iletti.
The post Akçay’dan TSO’ya ziyaret appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz