İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Ali Başkanlardan ziyaret
Ali Başkanlardan ziyaret

Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek Ali Ayan ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ziyaret gerçekleştirdi. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Ayan ile bir araya gelen Tulup, esnafların yaşadığı sıkıntıları yerinde dinledi. Ziyaret sırasında Belediye Başkanı […]

Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek Ali Ayan ile bir araya geldi.
Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ziyaret gerçekleştirdi. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Ayan ile bir araya gelen Tulup, esnafların yaşadığı sıkıntıları yerinde dinledi. Ziyaret sırasında Belediye Başkanı Ali Tulup ‘Zaman zaman gerçekleştirdiğimiz esnaf ziyaretlerimizde esnaf arkadaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları birebir dinleme imkanı buluyoruz. Esnaflarımızın yaşadığı sorunları yakından takip ediyoruz. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret ederek Ali Başkanımız ile bir araya geldik. Soma belediyesi olarak yanlarında olduğumuzu vurguladık. Bizleri ağırladığı için teşekkür ediyorum’dedi.
Soma Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet KooperatifiBaşkanı Ali Ayan ise ‘Belediye Başkanımız Sn. Ali Tulup Kooperatifimizi ziyaret etti. Sn. Başkanımıza nazik ziyeretleri için Yönetim kurulum adına teşekkür ederim’dedi.
The post Ali Başkanlardan ziyaret appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz