İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Anlamlı günde 4 nikah
Anlamlı günde 4 nikah

Soma’da gün, ay ve yıl olarak tersten yazıldığında da aynı tarihe rastlayan 02.02.2020’de 4 çiftin nikahı kıyıldı. Nikahlarını 02.02.2020 tarihine denk getirmek isteyen çiftlerin ilgisi nedeniyle belediye nikah salonlarında yoğunluk yaşandı. Soma Belediyesi Nikah Memuru Sezai Akkuş yaptığı açıklamada, “Kış mevsiminde normalde bu dönemde nikahlarımız çok nadir olur ancak özel gün olması nedeniyle bugün için […]

Soma’da gün, ay ve yıl olarak tersten yazıldığında da aynı tarihe rastlayan 02.02.2020’de 4 çiftin nikahı kıyıldı.

Nikahlarını 02.02.2020 tarihine denk getirmek isteyen çiftlerin ilgisi nedeniyle belediye nikah salonlarında yoğunluk yaşandı.
Soma Belediyesi Nikah Memuru Sezai Akkuş yaptığı açıklamada, “Kış mevsiminde normalde bu dönemde nikahlarımız çok nadir olur ancak özel gün olması nedeniyle bugün için 4 nikah başvurusu aldık.” dedi.
Eski Kafa Kafeterya’da nikah töreni düzenleyen Alpcan ve Arife Elmas çifti 2 Şubat 2020’nin çok özel bir tarih olduğunu söyledi.
Çift “Tersten de aynı tarih olduğunu fark edince bir yıl öncesinden bunun planını yaptık. Birlikte buna karar verdik, nikah tarihimizin anlamlı olmasını istedik. Mutluyuz, teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.
Gülşah Gündüz ile dünyaevine giren Tolga Gündüz de 6 ay öncesinden nikah başvurusu yaptıklarını dile getirerek, “Gerçekten çok güzel ve anlamlı bir tarih. İyi ki bunu yapmışız. Bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz.” diye konuştu.
The post Anlamlı günde 4 nikah appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz