İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

At binmek Artık daha zevkli
At binmek Artık daha zevkli

Soma Atlı Cirit ve Gençlik Spor Kulübü hafta sonları Soma halkına hizmet vermeye başladı. Soma Atlı Cirit ve Gençlik Spor Kulübü Zafer Mahallesi Evciler Yolu üzerinde hizmet vermeye başladı. Atlar ile doğa gezisi, Ata binme eğitimleri ve teknikleri konusunda deneyimli çalışanlar ile hizmet vermeye başlayan Kulüp Hafta Sonları Soma halkını davet etti. Soma Atlı Cirit […]

Soma Atlı Cirit ve Gençlik Spor Kulübü hafta sonları Soma halkına hizmet vermeye başladı.
Soma Atlı Cirit ve Gençlik Spor Kulübü Zafer Mahallesi Evciler Yolu üzerinde hizmet vermeye başladı. Atlar ile doğa gezisi, Ata binme eğitimleri ve teknikleri konusunda deneyimli çalışanlar ile hizmet vermeye başlayan Kulüp Hafta Sonları Soma halkını davet etti.
Soma Atlı Cirit ve Gençlik Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada ‘Kentlerde modern yaşamla birlikte, Türklerin Orta Asya’dan Anadolu’ya yolculuğunda yol arkadaşlığı yapan atlarla kurduğumuz dostluk geride kaldı. At ile insan arasındaki atalarımızdan süregelen bu bağı ve dostluğu yeniden alevlendirmek ve unutulan geleneklerimizi hatırlamak için hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri hizmetinizdeyiz. Atlar ile bağ kurma, atlar ile safari(doğa gezisi), ata binme eğitimleri ve teknikleri kulübümüzde deneyimli çalışanlarımız eşliğinde bu konularda halkımıza hizmet vermektedir. Ata binerek stres atabilir ve kafanızdaki bütün kötü şeyleri unutabilirsiniz. Ata binmenin insan sağlına olan etkisine bir bakacak olursak; eklemlerde olan rahatsızlıkların giderilmesi, özellikle gelişim çağındaki çocukların fiziksel, psikolojik gelişimlerine son derece katkı sağlayan ve sosyal faydaları saymakla bitmeyen çok özel olan bu canlılar sizleri anlıyor,hissediyor ve size göre hareket ediyor’dedi.
Soma Atlı Cirit ve Gençlik Spor Kulübü Ailesi Zafer Mahallesi Evciler Caddesi yolu üzerinde sizleri bekliyor !
The post At binmek Artık daha zevkli appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz