İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Av yasakları 15 Mart’ta başlıyor
Av yasakları  15 Mart’ta başlıyor

Av yasaklarının 15 Mart Cuma günü başladığını ifade eden İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hayati Aslan yasaklara uymayanlara cezai işlemler uygulanacağını vurguladı. Soma Sevişler Barajı ve Aydıncık Göletinde su ürünleri avlanma yasağı Cuma günü başlıyor. 15 Haziran tarihine kadar devam edecek yasaklara uymayanlara gerekli yasal işlemler uygulanacak. Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada; […]

Av yasaklarının 15 Mart Cuma günü başladığını ifade eden İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hayati Aslan yasaklara uymayanlara cezai işlemler uygulanacağını vurguladı.
Soma Sevişler Barajı ve Aydıncık Göletinde su ürünleri avlanma yasağı Cuma günü başlıyor. 15 Haziran tarihine kadar devam edecek yasaklara uymayanlara gerekli yasal işlemler uygulanacak. Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada; İlçemizde Soma Sevişler Barajında ve Aydıncık Göletinde su ürünleri avlanma yasağı 15.03.2019 tarihinde başlayacak olup 15.06.2019 tarihine kadar devam edecektir. İlçe Müdürlüğümüzde görevli su ürünleri denetim ekiplerimiz, yasaklar süresince kontrollerini aralıksız gerçekleştireceklerdir. Yasağa uymayanlar hakkında ilgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde yasal işlemler uygulanacaktır.
İlçe Müdürü Hayati Aslan, balıkçıların mağduriyet yaşamamaları için su ürünleri av yasaklarına uymalarının hem kendi menfaatleri hem de su ürünleri kaynaklarının sürdürülebilirliği açısından büyük önem taşıdığını vurgulayarak, “Kaçak avcılık yaparak günü kurtarmak yerine, av yasaklarına uyarak geleceğimizi kurtaralım” temennisinde bulundu.
The post Av yasakları 15 Mart’ta başlıyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz