İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Baş tacımızsınız’
‘Baş tacımızsınız’

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Huzurevini ziyaret ederek orada kalan yaşlılar ile eğlenceli dakikalar geçirdi. Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Huzurevini ziyaret etti. Huzurevinde bulunan yaşlılar ve engelliler ile eğlenceli vakit geçiren Belediye Başkanı Ali Tulup, onlarla çay içerek, sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu. Huzurevinde kalan yaşlıların ellerini öpmeyi de ihmal etmeyen Belediye Başkanı […]

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Huzurevini ziyaret ederek orada kalan yaşlılar ile eğlenceli dakikalar geçirdi.
Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Huzurevini ziyaret etti. Huzurevinde bulunan yaşlılar ve engelliler ile eğlenceli vakit geçiren Belediye Başkanı Ali Tulup, onlarla çay içerek, sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu. Huzurevinde kalan yaşlıların ellerini öpmeyi de ihmal etmeyen Belediye Başkanı Ali Tulup ” Sizler bizim baş tacımız, gözlerimizin nurusunuz. Sizlerin dualarıyla daha fazla çalışıyor ve hizmet ediyoruz. İyi ki varsınız. Sizler toplumumuzun temel yapı taşısınız. Bu günler sizlerin çabalarıyla inşa edildi. Ve bizlerden istediğiniz her ne varsa yerine getirilmesini sağlayacağız” diye konuştu.
Tulup ‘Belediye olarak üzerimize düşen her alanda yaşlılarımızın gerek sosyal hayatı ve gerekse konaklamaları ile ilgili her konularda biz varız. Toplumumuzun her kesimini kucaklayan sosyal devlet anlayışını yerel yönetimlerde de en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Değerli büyüklerimizin birer evladı olarak onların her ihtiyacında yanındayız, onlara hassasiyetle yaklaşıyoruz’dedi.
The post ‘Baş tacımızsınız’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz