İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Başka şehirlere ışık oldu
Başka şehirlere ışık oldu

‘Umutlar, Medigün ile yeşeriyor’ Organ bağışının hayati öneminin anlaşılmasına yönelik bir çok çalışmalar yapan Medigün Hastanesi yine 2 kişinin umudunu yeşertti. Soma Özel Medigün Hastanesi’nde yapılan bir bağış daha başka şehirlere ışık oldu. Beyin kanaması geçiren Ahmet Yeşilçayır, 2 kişiye umut oldu. Özel Medigün Hastanesi tarafından yapılan açıklamada ‘Ahmet Yeşilçayır, beyin kanaması geçirerek yoğun bakım […]

‘Umutlar,
Medigün ile yeşeriyor’
Organ bağışının hayati öneminin anlaşılmasına yönelik bir çok çalışmalar yapan Medigün Hastanesi yine 2 kişinin umudunu yeşertti.
Soma Özel Medigün Hastanesi’nde yapılan bir bağış daha başka şehirlere ışık oldu. Beyin kanaması geçiren Ahmet Yeşilçayır, 2 kişiye umut oldu. Özel Medigün Hastanesi tarafından yapılan açıklamada ‘Ahmet Yeşilçayır, beyin kanaması geçirerek yoğun bakım ihtiyacı sebebiyle Akhisar’dan Soma Özel Medigün Hastanesi’ne sevk edilmişti…Ağır bir durumda hastanemize getirilerek hastanemizin Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedaviye alınan ve Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Aslı Aydın Savran tarafından takibi gerçekleştirilen Ahmet Yeşilçayır’ın geçtiğimiz günlerde beyin ölümü gerçekleşti. Doktorlarımızın onayı ve ailesinin izni sonucunda organ bağışı yapılmasına karar verildi. Medigün Hastanesi tarafından gerekli tüm koordinasyonların sağlanmasından sonra nakil işlemleri için Manisa ve İzmir’den tıbbi ekipler hastanemize geldi. Celal Bayar Üniversitesi Göz Bankası’ndan gelen ekip kornea nakli operasyonunu (Sağlık Personeli Mustafa Durmuş), İzmir Kent Hastanesi’nden gelen ekip (Op. Dr. Zaza İakobadze, Op. Dr. Can Karaca, sağlık personeli Fırat Tekin, sağlık personeli Ali Aksu) karaciğer nakli operasyonunu gerçekleştirdi. Medigün ailesi olarak öncelikle duyarlı davranışlarından dolayı Yeşilçayır’ın ailesine, daha sonra operasyonlarda emeği geçen saygıdeğer doktorlar ve sağlık personellerimizin tümüne teşekkürü bir borç biliriz. Özel Medigün Hastanesi olarak organ bağışının hayati öneminin anlaşılması ve bağışçıların artması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir. Organ bağışını destekcisi bir hastane olarak taktirin büyüğünü, anlayışları ve duyarlılıklarıyla nakli onaylayan ailelerimizin ve tüm çabalara rağmen hayatlarını kaybeden güzel yürekli hastalarımızın hakettiğinin her zaman bilincindeyiz. Güzel yüreğiyle aramızdan ayrılan Ahmet Yeşilçayır’a Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dileriz’denildi.
The post Başka şehirlere ışık oldu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz