İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Başkan Tulup’tan Gürkan’ı Sevindiren Ziyaret
Başkan Tulup’tan Gürkan’ı Sevindiren Ziyaret

Gürkan Sandalyesine Kavuştu Vicdansız hırsızlar tarafından akülü aracı çalınan ve tekrar ev hapsi yaşamaya başlayan 17 yaşındaki Gürkan Çeliktaş’ı evinde ziyaret eden Belediye Başkanı Ali Tulup, Gürkan’a yeni akülü aracını teslim etti. Anne Yasemin Çeliktaş ile iletişime geçen Başkan Tulup, Gürkan’ın isteğini yerine getirdi. Dün aileyi oturdukları Atatürk Mahallesi’ndeki evlerinde ziyaret edem Tulup, Gürkan’a yeni […]

Gürkan Sandalyesine Kavuştu
Vicdansız hırsızlar tarafından akülü aracı çalınan ve tekrar ev hapsi yaşamaya başlayan 17 yaşındaki Gürkan Çeliktaş’ı evinde ziyaret eden Belediye Başkanı Ali Tulup, Gürkan’a yeni akülü aracını teslim etti.
Anne Yasemin Çeliktaş ile iletişime geçen Başkan Tulup, Gürkan’ın isteğini yerine getirdi. Dün aileyi oturdukları Atatürk Mahallesi’ndeki evlerinde ziyaret edem Tulup, Gürkan’a yeni akülü aracını teslim etti.
Konuşamayan ve yürüyemeyen 17 yaşındaki Gürkan Başkan Ali Tulup’un sürprizi karşısında sevincini Başkan Tulup’un elini öperek gösterdi. Her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olduklarını belirten Tulup, “Kardeşimizin rahatsızlığından haberdarız. Yaklaşık iki sene önce de masaj koltuğu ihtiyaçlarını sağlamıştık. Çeşitli zamanlarda aileye destek oluyorduk. Geçtiğimiz gün gazetelerde yayınlanan haberlerde Gürkan’ın akülü sandalyesinin çalındığını okuduk. Hemen arkadaşlarımıza durumun incelenmesi ve gerekenin yapılması için direktiflerimizi verdik. Kısa sürede kardeşimizi sevindirecek olan hediyeyi alarak bugün de evinde ziyaret ettik. Gürkan kardeşimiz artık daha rahat hastaneye ve sokağa çıkabilecek. Temennimiz, bu kardeşimizin tedavisinin ardından bizler gibi sosyal hayata atılması, kendine bakabilecek duruma gelmesidir” dedi.
Maddi zorluklar altında 17 yaşındaki oğluna bakmaya çalışan anne Yasemin Çeliktaş ise, Belediye Başkanı Ali Tulup’un sürprizi karşısında duygularına hakim olamadı. Yasemin Çeliktaş; “Bize destek olan büyüklerimizden Allah razı olsun” diyerek gözyaşı döktü.
Gürkan’ın akülü aracıyla eve rahat giremediğini gören Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, evin girişine rampa yapılması için talimat verdi. Ev sahibinin tekerlekli sandalye ile evin içine girmesini istemediği bilgisini de alan Başkan Tulup, “Yer fayansları kırılır düşüncesi ile ev sahibi eve sandalye ile girilmesini istemiyormuş. Biz de hem fayansları koruyacak hem de evi sıcak tutacak bir çözüm yolu bulduk. Evin girişi ve odayı tamamen halı ile kaplatacağız. Bunun yanında ailenin yakacak ve diğer ihtiyaçları da tarafımızdan sağlanacak” dedi.
The post Başkan Tulup’tan Gürkan’ı Sevindiren Ziyaret appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz