İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Bir talepte Sodos’tan geldi
Bir talepte Sodos’tan geldi

Soma Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Alioğlu, ‘Sağlığınıza yatırım yapın, isteklerimizi dikkate alın’dedi. Soma’nın havasını soluyan herkesin sağlığına yatırım yapması gerektiğinin altını çizen Soma Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Alioğlu Spor tırmanış duvarı ve bolt için şirketlere seslendi. Alioğlu ömür boyu gençlerimize miras kalacak yatırım için çağrıda bulunarak yaptığı açıklamasında ‘Somamızda o kadar şirket varken […]

Soma Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Alioğlu, ‘Sağlığınıza yatırım yapın, isteklerimizi dikkate alın’dedi.
Soma’nın havasını soluyan herkesin sağlığına yatırım yapması gerektiğinin altını çizen Soma Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Alioğlu Spor tırmanış duvarı ve bolt için şirketlere seslendi.
Alioğlu ömür boyu gençlerimize miras kalacak yatırım için çağrıda bulunarak yaptığı açıklamasında ‘Somamızda o kadar şirket varken Soma’nın havasını soluyan insanlara hizmet eden kulüplerin yardıma ihtiyacı var. Bizde Soma Doğa Sporları Kulübü olarak gençlerimizi kişisel sporlara yönlendirmek için çabalıyoruz. Bizim sadece iki isteğimiz var bir tanesi Spor tırmanış duvarı, ikincisi ise Darkale köyünde bulunmaz cevher kaya tırmanışı için uygun kayalarımız var. Bu kayalıklara bolt istiyoruz. ”Bolt, Kaya tırmanışında önceden yerleştirilen sabit ve kalıcı emniyet malzemesidir” Bunların yapımı için sezonluk, bir yıllık, iki yıllık değil, ömür boyu gençlerimize miras kalacak yatırım için şirketlere çağrı da bulunuyoruz. Kulübümüzde sağlıklı kalmak için sizin santralde, madenlerde, çimentoda ve rüzgar santrallerinde çalışan işçileriniz spor yapıyor. Lütfen ömürlük yatırım için bizlerin çağrısına kulak vererek yardım edin’dedi.
The post Bir talepte Sodos’tan geldi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz