İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Biraz daha dikkat!
Biraz daha dikkat!

Elektrikli bisikletler tehlike saçmaya devam ediyor. Yediden yetmişe herkesin kullanımına sunulan elektrikli bisiklet, Soma’da tehlike saçıyor. Şehrin işlek caddelerinde yoğunlukla çocuk ve gençlerin kullandığı elektrikli bisikletler için mevcut düzenlemeler ve yaptırımların uygulanmaması, kullanıcıların da yaş sınırı olmaksızın trafiğe çıkmasına sebebiyet veriyor. Plakası olmadığı için kurallara uymayan elektrikli bisiklet sürücüleri, diğer araç sürücülerine de zor anlar […]

Elektrikli bisikletler tehlike saçmaya devam ediyor.

Yediden yetmişe herkesin kullanımına sunulan elektrikli bisiklet, Soma’da tehlike saçıyor. Şehrin işlek caddelerinde yoğunlukla çocuk ve gençlerin kullandığı elektrikli bisikletler için mevcut düzenlemeler ve yaptırımların uygulanmaması, kullanıcıların da yaş sınırı olmaksızın trafiğe çıkmasına sebebiyet veriyor.
Plakası olmadığı için kurallara uymayan elektrikli bisiklet sürücüleri, diğer araç sürücülerine de zor anlar yaşatıyor. Sessiz ve yeterli aydınlatması olmayan elektrikli bisikletler, araç sürücüleri tarafından çoğu zaman fark edilmiyor. Somalı vatandaşlar, bu durumdan rahatsız olduklarını dile getirerek trafiğin yoğun olduğu yerlerde özellikle çocuk kullanıcıların tehlikeli hareketlerde bulunduklarını ve kazaya sebebiyet verebileceklerini de belirtiyor.
The post Biraz daha dikkat! appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz