İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Bize yaşatılanlar Yetmedi mi?
Bize yaşatılanlar Yetmedi mi?

Soma Sotesspor Kulüp başkanı Hasan Artakr Soma Sotesspor Kulübünün yaşadığı mağduriyetin sona ermediğini ifade ederek tesislerin çürümeye terk edilmemesini istedi. Soma Sotesspor Kulüp Başkanı Hasan Artar Sotesspor Kulübü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Artar yaptığı açıklamada; ”Soma Sotesspor olarak yaşadığımız veya bize yaşatılan mağduriyet artık yetmedi mi? Kulüp başkanı ve şehrimiz SOMA ya birşeyler katmak için […]

Soma Sotesspor Kulüp başkanı Hasan Artakr Soma Sotesspor Kulübünün yaşadığı mağduriyetin sona ermediğini ifade ederek tesislerin çürümeye terk edilmemesini istedi.

Soma Sotesspor Kulüp Başkanı Hasan Artar Sotesspor Kulübü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Artar yaptığı açıklamada; ”Soma Sotesspor olarak yaşadığımız veya bize yaşatılan mağduriyet artık yetmedi mi? Kulüp başkanı ve şehrimiz SOMA ya birşeyler katmak için iyi niyetiyle mücadele veren bir sporsever olarak tüm yetkililere sesleniyorum.
Kapalı halı sahamız mühürlü, Düğün salonumuz mühürlü, Tekvando salonumuz mühürlü, kuruma ait yerin tahsis yazısı olmadığından dolayı mühürlendi. Kulübümüz adına faaliyet gösteren GündüzBakımevi, Çocuk Kreşi kapatıldı sadece kulüp odası olarak kullanabiliyoruz. Seaş Sosyal Site içerisinde bulunan halı sahayı antreman alanı olarak kullanbiliyoruz. Klüp olarak talebimiz tesislerimizi sporcularımızın hizmetine açalım ve bu güzelim alanlardan toplumsal olarak fayda elde edip şehrimize kazanım olarak geri dönüşünü sağlayalım, buraları çürümeye terk etmeyelim. Sayın Belediye Başkanımızdan ve Sayın Milletvekilimizden Soma adına, Soma gençliği adına bu konuda gerekli adımları atmalarını ve gerek tahsis yazısının hızlandırılması konusunda gerek yazı gelene kadar tesislerimizin kullanımımıza müsaade edilmesi hususunda yapıcı tutum sergilemelerini Soma Sotesspor gençleri adına ivedilikle bekliyoruz” dedi.
The post Bize yaşatılanlar Yetmedi mi? appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz