İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Darkalelilerden Özkan’a ziyaret
Darkalelilerden Özkan’a ziyaret

Darkale Köyü Kültür Varlıklarını Koruma ve Tarihi Eserleri, Doğal Güzellikleri Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile Mahalle muhtarı Önder Uysal ve Dernek başkanı Mustafa Küçükkayapalı Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan ‘ı ziyaret ettiler. Samimi bir ortamda geçen buluşmada Dernek başkanı Mustafa Küçükkayapalı Derneğin kurucu üyesi olan Mehmet Ali Özkan’a dernek çalışmaları ve köy […]

Darkale Köyü Kültür Varlıklarını Koruma ve Tarihi Eserleri, Doğal Güzellikleri Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile Mahalle muhtarı Önder Uysal ve Dernek başkanı Mustafa Küçükkayapalı Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan ‘ı ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda geçen buluşmada Dernek başkanı Mustafa Küçükkayapalı Derneğin kurucu üyesi olan Mehmet Ali Özkan’a dernek çalışmaları ve köy için yapmayı tasarladıkları işler hakkında bilgi verdi. Küçükkayapalı: “Köyümüzün tarihi ve kültürel niteliklerini ön plana çıkarma çabalarının Dernek eski başkanı sayın Mehmet Zeki Uğurtan hocamız zamanında başlatıldığını, bayrak devriyle bu çalışmaların artarak devam ettiğini, köyümüzde tarihi dokuya zarar vermeden etkinlikler tasarladıklarını, devletimizin himayesinde çok güzel işlere imza atmak istediklerini” söyledi. Manisa milletvekili Mehmet Ali Özkan ‘da “Ben de bağrımdan çıktığım köyüme hizmet etmek için var gücümle çalışacağım. Köyümüzün yanısıra Soma’mızın ve ilimizin tarihi kültürel doğal güzelliklerini turizme ve insanlarımıza sunmak için elbirliği ile çaba sarf edeceğiz. Ben bu derneğin kurucu üyesiyim ve bu tür toplumsal çalışmalar her zaman destek veren bir insanım. Kısa zamanda güzel işler yapacağız” dedi.
The post Darkalelilerden Özkan’a ziyaret appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz