İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Soma protokolü şehitliği ziyaret etti. Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş’ın yanı sıra ilçe protokolünün katılımı ile Soma şehit mezarlığı ziyaret edildi. Kuran-ı Kerim tilaveti yapılan duanın ardından Kaymakam Ahmet Altıntaş ve İlçe Protokolü şehit kabirlerini ziyaret ederek kabirlere karanfil bıraktılar. Jandarjma Şehitliği ziyareti, Kore Gazi […]

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Soma protokolü şehitliği ziyaret etti.

Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş’ın yanı sıra ilçe protokolünün katılımı ile Soma şehit mezarlığı ziyaret edildi.
Kuran-ı Kerim tilaveti yapılan duanın ardından Kaymakam Ahmet Altıntaş ve İlçe Protokolü şehit kabirlerini ziyaret ederek kabirlere karanfil bıraktılar.
Jandarjma Şehitliği ziyareti, Kore Gazi Mezarlığı ziyareti, Polis Şehitliği ve 301 Maden Şehitliği ziyaretinin ardından 15 Temmuz şehitleri ve terör mağdurları için Parkaltı Cami (Ulu Camii) Mevlid okutuldu ve sonrasında vatandaşlara 13 Eylül Parkında Pilav ayran ikram edildi.
15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde AA foto muhabirlerinin objektifinden, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında ve sonrasında Ankara ve İstanbul’da çekilmiş fotoğraflardan oluşan ”15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Konulu Resim Sergisi” Soma Belediye Düğün Salonunda açıldı.
15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri gün boyunca devam etti.
The post Demokrasi ve Milli Birlik Günü appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz