İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Düğmeye basıldı
Düğmeye basıldı

Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkanı Ali Tulup ile birlikte Ankara’da çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı ve Gençlik ve Spor Bakanını ziyaret eden Milletvekili Özkan Millet Bahçesinin planlamasına başlanacağını aktardı. Soma Belediye Başkanı Ali Tulup ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı ve Gençlik ve Spor Bakanını ziyaret eden Ak Parti […]

Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkanı Ali Tulup ile birlikte Ankara’da çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı ve Gençlik ve Spor Bakanını ziyaret eden Milletvekili Özkan Millet Bahçesinin planlamasına başlanacağını aktardı.

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı ve Gençlik ve Spor Bakanını ziyaret eden Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Somalıların merakla beklediği Millet Bahçesinin planlama ve proje çalışmalarının önümüzdeki hafta başlayacağını duyurdu.
Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan tarafından yapılan açıklamada ‘Manisa Milletvekilimiz İsmail Bilen ve Soma Belediye Başkanımız Ali Tulup ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’u ziyaret ederek Soma ilçemize yapılacak olan Millet Bahçesi ile ilgili istişare ve değerlendirmelerde bulunduk. Gelecek haftadan itibaren Millet Bahçesinin planlama ve proje çalışmalarına başlıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun’denildi.
Belediye Başkanı Ali Tulup ‘İnsanlarımız artık daha fazla yeşil alan istiyor. Yürüyüş yolları, bisiklet yolları istiyor. Fitness alanları ve piknik yapabileceği alanlar istiyor. Kahvesini içebileceği kafeteryaların olmasını, yanında kütüphanesi ve oyun salonlarıyla beraber donanımlı yerler istiyor. İşte Millet Bahçeleri fikri insanların bu asli ihtiyaçları; sosyal ve kültürel ihtiyaçlara cevap verebilecek önemli bir projedir. İlçemize yapılacak olan yeşil alan projesinde Millet Kıraathanesi, Maden Müzesi, Bisiklet Yolları ve Çocuk Oyun alanları olacaktır’dedi.
Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan daha sonra Soma Belediye Başkanı Ali Tulup ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Özkan ‘Soma’da yapımı devam eden öğrenci yurdu, gençlik merkezi ve spor salonu yatırımlarını değerlendirdik. Soma’da planlanan diğer spor yatırımlarıyla ilgili istişarelerde bulunduk.’dedi.
The post Düğmeye basıldı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz