İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Ekmek zamlandı
Ekmek zamlandı

Soma Ticaret ve Sanayi Odasında alınan karar doğrultusunda 250 gr. ekmeğe 15 krş. zam geldi. Buna göre 250 gr. ekmek 1.010 krş.’tan 1.025 krş. çıkartılırken 4.40 krş. olan 1 kilo ekmek ise 5.00 TL’den satılacak. Soma Ticaret ve Sanayi Odası Ekmek Fiyat Tarifelerinin Oluşturulmasına Yönelik Komisyon Toplantısı yapıldı. Soma Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada; […]

Soma Ticaret ve Sanayi Odasında alınan karar doğrultusunda 250 gr. ekmeğe 15 krş. zam geldi. Buna göre 250 gr. ekmek 1.010 krş.’tan 1.025 krş. çıkartılırken 4.40 krş. olan 1 kilo ekmek ise 5.00 TL’den satılacak.
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Ekmek Fiyat Tarifelerinin Oluşturulmasına Yönelik Komisyon Toplantısı yapıldı.
Soma Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada;
Soma Ticaret ve Sanayi Odası üyesi fırın işletmelerinin başvurusu ile “Tacir Ve Sanayiciler Tarafından Üretilen Mal Ve Hizmetlerin Azami Fiyat Tarifelerinin Düzenlenmesi Hakkındaki Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” gereğince oluşturulan komisyon Oda hizmet binasında toplanmıştır.
Komisyona Soma Ticaret ve Sanayi Odasını adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, Genel Sekreter Canan Copkıran, Manisa Ticaret İl Müdürlüğü adına Memur Kader Soluk, Manisa İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü adına Veteriner Hekim Defne Bacınoğlu, Soma Belediyesi adına Zabıta Memuru Nida Tombul, Manisa Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği adına Yönetim Kurulu Üyesi Osman Çakar, Soma Esnaf Sanatkarlar Odası Adına Memur Emrah Kadir Bilir katılmıştır.
Üyelerden gelen 1 kg ekmeğin 6,00 TL olması yönündeki talebe karşın, komisyon 1kg ekmek fiyatının 5,00 TL olabileceğine oy çokluğu ile karar vermiş, Ticaret Bakanlığı’na bu şekilde gönderilmesi hususunda görüş bildirmiştir.
The post Ekmek zamlandı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz