İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

En anlamlı hediye
En anlamlı hediye

Öğretmenler Günü nedeni ile anlamlı bir proje oluşturan Turgutalp Madenciler İlkokulu 1/B sınıfı öğrenci ve velileri Cenkyeri Öztüre İlkokulunda okuyan öğrencilere kitap ve top hediye etti. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Turgutalp Madenciler İlkokulu 1/B sınıfı öğrenci ve velileri öğretmenlerini mutlu edebilmek için bir proje gerçekleştirdi. Öğretmenlerine verecekleri en önemli öğretmenler günü hediyesinin Cenkyeri Öztüre […]

Öğretmenler Günü nedeni ile anlamlı bir proje oluşturan Turgutalp Madenciler İlkokulu 1/B sınıfı öğrenci ve velileri Cenkyeri Öztüre İlkokulunda okuyan öğrencilere kitap ve top hediye etti.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Turgutalp Madenciler İlkokulu 1/B sınıfı öğrenci ve velileri öğretmenlerini mutlu edebilmek için bir proje gerçekleştirdi. Öğretmenlerine verecekleri en önemli öğretmenler günü hediyesinin Cenkyeri Öztüre İlkokulunda okuyan arkadaşlarına kitap ve top yardımı olacağını düşündüler. 1/B sınıf öğretmeni Büşra Ersoy’dan habersizce organize olan veliler, köy okuluna giderek oradaki öğrencilere hediyelerini vererek, onları çok mutlu ettiler. Projelerini gerçekleştiren öğrenci ve veliler kendi öğretmenlerine 24 Kasım Öğretmenler gününde proje fotoğraflarından oluşan sunumu hediye ettiler. Bu anlamlı proje 1/B sınıfi Öğretmeni Büşra Ersoy’u çok mutlu etti. Tüm öğrenci ve velilerini yaptıkları projeden dolayı kutladı.
The post En anlamlı hediye appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz