İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

En iyi fiyat ve en iyi hizmet için Somadayız!
En iyi fiyat ve en iyi hizmet için Somadayız!

Bahar Övümlü: Nurcan hanım sizi biraz tanımak isteriz, sigortacılık geçmişiniz nedir? Nurcan Alemdar: 13 yıldır Soma da sigortacılık yapıyorum. Daha önce bir sigorta acentesinin yanında poliçe kesme ve hasar takiplerini yapıyordum. Son 2 senedir İnci Sigorta’nın Soma şubesi olarak tüm Somalı dostlarımıza sigortacılık hizmeti veriyorum . Bu mesleği o kadar çok sevdim ki ,hem insan […]

Bahar Övümlü: Nurcan hanım sizi biraz tanımak isteriz, sigortacılık geçmişiniz nedir?
Nurcan Alemdar: 13 yıldır Soma da sigortacılık yapıyorum. Daha önce bir sigorta acentesinin yanında poliçe kesme ve hasar takiplerini yapıyordum. Son 2 senedir İnci Sigorta’nın Soma şubesi olarak tüm Somalı dostlarımıza sigortacılık hizmeti veriyorum . Bu mesleği o kadar çok sevdim ki ,hem insan ilişkisi ,hem de ihtiyaç anın da müşterilerimizin yanında olmak beni bu mesleğin içerisinde tutuyor. Mesleğe başladığım günden beri beni tercih eden müşterilerim var .Biz müşterilerimiz ile dost ilişkisi içerisindeyiz bu da her zaman birlikte çalışmamıza sebep oluyor. Sigortacı Nurcan Alemdar olmayı seviyorum.
Bahar Övümlü: Güzel bir sloganız var, fiyat ve hizmetin en iyisi olmak nasıl bir şey.?
Nurcan Alemdar: Biz burada İnci Sigortanın Soma Şubesi olarak bulunuyoruz. İnci Sigorta Ege Bölgesindeki en büyük sigorta acentelerinden biri. 11 sigorta şirketinin acenteliğini yapıyoruz. Bunlar içerisinde çoğu şirketimizde Ege Bölge sıralamasında ilk 5 içerisinde yer alıyoruz. Ayrıca Ethica sigortanın da Türkiye Birincisiyiz.
Hizmet konusunda hem merkez ofis , hem de soma şube olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz . En iyi hizmet anlayışımız da her zaman müşterimizin yanındayız . Özellikle hasar yönetimiz ile diğer tüm satış kanallarına göre fark yaratıyoruz.
Fiyat konusunda her zaman müşterilerimize en iyi fiyatı sunmaya çalışıyoruz. Bu sebeple elimizde karşılaştırma yapacağımız fiyatlar ile müşterilerimize ulaşıyoruz. Özellikle son 2 sene de Ethica sigorta fiyat farklılığı ile de müşterilerimize en iyi trafik sigortası fiyatlarını sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.
Bahar Övümlü: Biraz da Ethica sigortayı tanıyalım, uygun fiyat politikası ile müşterilerin gözdesi olma yolunda olan bir şirket.
Nurcan Alemdar: Evet özellikle Manisa plakalı araçlarda gerçekten çok güzel fiyatlarımız var. Ethica yeni bir şirket gibi görünse de çok deneyimli bir yönetim kadrosuna sahip olan bir şirket. Özellikle yönetim kadrosunun tamamı 30 seneyi aşkın süredir sigortacılık yapmakta ve en iyi şirketlere de yöneticilik yapan kişilerden kurulu.%100 Yerli sermayeli olan 60 üzerinde sigorta şirketi arasında 18 sırada yer alan bir şirkettir.
Bahar Övümlü: Peki nasıl oluyor da bu kadar iyi fiyatla trafik poliçesi yapabiliyorsunuz.?
Nurcan Alemdar: Trafik poliçeleri ülkemizde teminatları Devlet tarafından belirlenen ve 3 şahısların zararlarını ödeyen bir sorumluluk poliçesidir. Teminatlar konusun da hiçbir sigorta şirketinin belirleyeceği bir durum olamaz. Hatta Temmuz ayı itibariyle tüm Trafik sigorta teminatların da değişiklikler olmuştur. Bu poliçe de geriye dönüşlü 10 yıl boyunca teminat yükümlülüğü sürücü üzerindedir bu da sigorta şirketinin bu süre içerisinde hasar ödeyeceğini gösterir.
Ethica Sigortanın yeni bir şirket olması nedeniyle geçmişten gelen bir hasar yükümlülüğü bulunmamaktadır. Ayrıca en iyi sürücüye ,en iyi fiyat politikası ile poliçe primleri oluşturulmaktadır. Bu da iyi sürücü için, yani kazasız bir araç için çok iyi fiyat demektir .Böylece doğru müşteriler ile devam ettiğimiz müddetçe Ethica Sigorta da hep daha iyi fiyat bulmak mümkün olacaktır.
Bahar Övümlü: Nurcan hanım sizleri tanıdık, bir daha ki sohbetimizde sizden Trafik ve Kasko sigortaları konusunda aydınlatıcı bilgi almak için söz istesek. Hem okuyucularımız bu konu da bilgilendirmiş oluruz, hem de İnci Sigortayı daha iyi tanımış oluruz.
Nurcan Alemdar: Çok iyi olur, böylece okuyuculardan gelecek olan sorular varsa onlara da cevap vermiş oluruz. Gazeteniz tüm Soma esnafına ulaştığı için onlardan gelecek sorulara göre de sohbetleri belirleyebiliriz. Biz İnci Sigorta özelinde bulunduğumuz her noktaya hem bilgi ve hizmet, hem de en iyi fiyat ile müşterilerimizin yanında oluyoruz. Soma da merkez de bulunan ofisimize gelerek ya da İnci Sigorta Soma şube telefonlarımızdan her zaman bana ulaşabilirler.
Bahar Övümlü: Nurcan hanım teşekkür ederim, sizi tanımaktan çok memnun oldum. Bir daha ki sohbetimiz için sizden söz alarak ayrılıyorum
The post En iyi fiyat ve en iyi hizmet için Somadayız! appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz