İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Fatih’in Öğrencileri Avrupa’ya açıldı
Fatih’in Öğrencileri  Avrupa’ya açıldı

Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Erasmus Projesi kapsamında İsveç ve İspanya’da staj eğitimi görecek. Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Lojistik bölümü öğrencileri Gümrük ve Lojistik sahalarındaki operasyonların Avrupa’da öğrenilmesi projesi kapsamında İspanya ve İsveç’e giderek staj görecek. Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Murat Öztürk tarafından yapılan […]

Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Erasmus Projesi kapsamında İsveç ve İspanya’da staj eğitimi görecek.
Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Lojistik bölümü öğrencileri Gümrük ve Lojistik sahalarındaki operasyonların Avrupa’da öğrenilmesi projesi kapsamında İspanya ve İsveç’e giderek staj görecek.
Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Murat Öztürk tarafından yapılan açıklamada ‘Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin hazırlamış olduğu, 2018-1-TR01-KA102-052006 Proje Nolu, “Gümrük ve Lojistik Sahalarındaki Operasyonların Avrupa´da Öğrenilmesi” isimli proje 22.142 Euro hibe tutarıyla Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir. Proje iki akış ile İspanya ve İsveç ülkelerinde uygulanacaktır. Proje 2019 yılı Şubat ve Nisan aylarında uygulanacaktır. Projeye okulumuzun Ulaştırma Hizmetleri Alanı/Lojistik Dalında okuyan 11.sınıf öğrencilerinden on öğrenci katılacak olup, öğrencilerimize iki öğretmenimiz refakat edecektir. Öğrencilerimiz iki hafta süreyle söz konusu ülkelerde staj faaliyeti gerçekleştireceklerdir.
Projemizin okulumuza, ilçemize, ülkemize faydalı olmasını temenni eder, şimdiden öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileriz’dedi.
The post Fatih’in Öğrencileri Avrupa’ya açıldı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz