İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Festival yeniden başlıyor
Festival yeniden başlıyor

Soma’da 13 Mayıs 2014 yılından sonra 4 yıl ara verilen Karaelmas Festivali kaldığı yerden devam edecek. 10-16 Eylül tarihlerinde yapılacak Festivalde Somalılar eğlenceye doyacak. 2014 yılında 14.sü kutlanan Karaelmas Festivalinin 15.si 4 yıl aradan sonra tekrar başlıyor. Belediye Başkanı Ali Tulup Soma halkı tarafından özlemle beklenen festivalin devam edeceğini duyurdu. Belediye Başkanı Ali Tulup açıklamasında […]

Soma’da 13 Mayıs 2014 yılından sonra 4 yıl ara verilen Karaelmas Festivali kaldığı yerden devam edecek. 10-16 Eylül tarihlerinde yapılacak Festivalde Somalılar eğlenceye doyacak.
2014 yılında 14.sü kutlanan Karaelmas Festivalinin 15.si 4 yıl aradan sonra tekrar başlıyor. Belediye Başkanı Ali Tulup Soma halkı tarafından özlemle beklenen festivalin devam edeceğini duyurdu.
Belediye Başkanı Ali Tulup açıklamasında ‘ Soma halkı ve gençlerimizden yoğun bir talep vardı. Gençlerimiz Sosyal aktivite ile Soma’nın canlanmasını istiyordu. Bize gelen talepleri değerlendirerek festivali tekrar yapma kararı aldık. Maden Faciası dolayısı ile ara verdiğimiz Karaelmas Kültür ve Sanat Festivalimiz 4 yıl aradan sonra tekrar başlatıyoruz. 1 hafta boyunca devam edecek festivalimizde Yusuf Güney sahne alacak’dedi.
Program ile ilgili detaylı bilgi veren Ali Tulup ‘Manisalı bir firma Festival düzenlemek istediğini belirtince bizde bu talebi olumlu gördük. 10-16 Eylül tarihleri arasında yapılacak festivalde Hürriyet bulvarında stant kurulacak. Gelen talepler doğrultusunda Kültür Park içinde de standlar kurulacak. Etkinlikler Nazım Yavuz Stadyumunda düzenlenirken konserler ise Somalıların rahatça ulaşım sağlayabileceği Cengiz Topel Meydanında yapılacak. Festival coşkumuz kaldığı yerden tam gaz devam edecek’dedi.
The post Festival yeniden başlıyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz