İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Giresunspor’da transfer girişimleri
  • Ana Sayfa » Spor
  • 5 Haziran 2014 - 23:36:21
Giresunspor’da transfer girişimleri

Kulüp Başkanı Bozbağ: “Giresunspor’a çok ciddi katkı sağlayacak, kaliteli 3 yabancı futbolcu transfer edeceğiz. Ayrıca Türk Cumhuriyetlerinden birkaç futbolcuyu da kadromuza katmayı planlıyoruz” dedi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’un kulüp başkanı Mustafa Bozbağ, “Giresunspor’a çok ciddi katkı sağlayacak, kaliteli 3 yabancı futbolcu transfer edeceğiz. Ayrıca Türk Cumhuriyetleri’nden birkaç futbolcuyu da kadromuza katmayı planlıyoruz” dedi.

Bozbağ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yönetim kurulunun görevine devam etmesi yönünde aldıkları kararın ardından, gelecek sezonun takımını oluşturmak için çalışmalara vakit kaybetmeksizin başladıklarını söyledi.

Önce iç transferi çözmek istediklerini vurgulayan Bozbağ, şöyle konuştu:

“İç transfer görüşmelerine başladık. Geçen sezon kadromuzda bulunan 11 oyuncu ile yeniden anlaşmayı düşünüyoruz. Belirlediğimiz isimleri Giresun’a davet ederek görüşüyoruz. Görüşmeleri fazla uzatma niyetinde değiliz. Giresunspor’un çıkarları doğrultusunda, bütçemiz çerçevesinde iç transferi kısa zamanda çözeceğiz.”

Bozbağ, iç transferi noktalayıp, dış transfere yöneleceklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

“Dış transferde ağırlımızı yabancı futbolculara vereceğiz. Giresunspor’a çok ciddi katkı sağlayacak, kaliteli 3 yabancı futbolcu transfer edeceğiz. Ayrıca Türk Cumhuriyetlerinden birkaç futbolcuyu da kadromuza katmayı planlıyoruz. Amacımız kaliteli ve Giresunspor’a çok ciddi katkı sağlayacak futbolcuları transfer edebilmek. İki İngiliz, iki Fildişi Sahili, iki Nijeryalı ve bir de Brezilyalı futbolcu ile görüşüyoruz. Bu isimlerden üçü ile anlaşacağız.”

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz