İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Girişimcilikte Kadın Gücü Fuarı
Girişimcilikte Kadın Gücü Fuarı

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Soma Belediye Düğün Salonunda girişimcilikte kadın gücü fuarı açıldı. Kadın girişimciliğinin özendirilmesi ve kadın istihdamının arttırılması amacıyla Soma Belediye Düğün Salonunda Girişimcilikte Kadın Gücü Fuarı açıldı. Açılışa Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup, TSO Yönetim Kurulu, Siyasi Parti temsilcileri, Belediye Başkan adaylarının yanı sıra çık sayıda davetli ve kadınlar […]

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Soma Belediye Düğün Salonunda girişimcilikte kadın gücü fuarı açıldı.
Kadın girişimciliğinin özendirilmesi ve kadın istihdamının arttırılması amacıyla Soma Belediye Düğün Salonunda Girişimcilikte Kadın Gücü Fuarı açıldı.
Açılışa Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup, TSO Yönetim Kurulu, Siyasi Parti temsilcileri, Belediye Başkan adaylarının yanı sıra çık sayıda davetli ve kadınlar katıldı.
‘Yeterki, kadınlarımızı cesaretlendirelim’
Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cem Doğan ‘Kadınlarımız, vefakar, cefakar girişimci bireyler olduğunu düşünüyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması vesilesi ile bugün odamız bünyesinde kurulmuş olan Kadın Girişimciler Kurulu, hazırlamış oldukları bu fuar etkinliği Soma için verimli ve etirdiğini düşünüyorum. Biz yeterki Kadınlarımıza girişimcilik adına onları cesaretlendirelim, yanında duralım, sonra da hiçbir sıkıntının olmadığını zaten görebiliyoruz. Fuar etkinliğini düzenleyen tüm kadınlarımıza, Kadın Girişimciler Kurulumuza, Bu projede ortağımız olan bizi hiçbir zaman yanlız bırakmayan ve en büyük desteği veren Soma Belediyemize ve Sayın Kaymakamımıza bu etkinliği boş bırakmayan Soma halkına teşekkür ediyor, hayırlı olsun diyorum’dedi.
‘Bir dönüm noktası ve başlangıç olsun’
Belediye Başkanı Ali Tulup ‘ Bugün çok anlamlı bir gün. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutluyorum. Girişimcilik Fuarımızı gezince, gerçekten büyük bir mutluluk duydum. Bir dönüm noktası ve başlangıç olur diye temenni ediyorum. Etkinliklerin daha da yaygınlaşıp, ilerde daha sık yapılmasının faydalı olacağına inanan biriyim. Fuarımızın faydalı olacağına inanıyorum’dedi.
‘Eğitim ve üretim ile Kendi ayakları üzerinde durabilirler’
Kaymakam Ahmet Altıntaş ‘ Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Kadınlarımız eğitim ve üretim ile kendi ayakları üzerinde durabilecektir. Fırsat verildiğinde neler yapılabileceğini burda görüyoruz. Burada bulunan tüm kadınlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum’dedi.
Kadınlar tarafından açılışı gerçekleştirilen fuarda bulunan tüm sergiler katılanlar tarafından gezildi.
Fuar 7-8-9 Mart tarihlerinde 10:00 ile 22:00 saatlerinde açık kalacak.
The post Girişimcilikte Kadın Gücü Fuarı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz