İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Gönüllerin birincileri
Gönüllerin birincileri

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu Anasınıfı öğrencileri Elif Sara Köse ve Meral Coşkun, İstiklal Marşını güzel okuma yarışmasında 2. olmalarına rağmen Gönüllerin birincisi oldular. Soma’da Anaokulu ve İlkokul öğrencileri arasında düzenlenen İstiklal Marşı’nı ezbere güzel okuma yarışması sonuçlandı. Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Azra Özcan’ın birinci olduğu yarışmada ise en büyük alkışı ise 2. […]

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu Anasınıfı öğrencileri Elif Sara Köse ve Meral Coşkun, İstiklal Marşını güzel okuma yarışmasında 2. olmalarına rağmen Gönüllerin birincisi oldular.
Soma’da Anaokulu ve İlkokul öğrencileri arasında düzenlenen İstiklal Marşı’nı ezbere güzel okuma yarışması sonuçlandı.
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Azra Özcan’ın birinci olduğu yarışmada ise en büyük alkışı ise 2. olan anasınıfı öğrencileri Elif Sara Köse ve Meral Coşkun aldı. Anasınıfı öğrencisi olmalarına rağmen Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı 10 kıta’lık İstiklal Marşı’nı başarı ile okuyan Gazi Mustafa Kemal İlkokulu Anasınıfı öğrencileri Elif Sara Köse ve Meral Coşkun 2. oldu. Abileri ve ablaları kadar duygulu okuyamadıkları için birinciliği kıl payı kazanan Anasınıfı öğrencileri okullarında büyük alkışlar ile karşılandılar. Yarışmada 3. ise Cumhuriyet İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Ceylin Özçetin oldu.
The post Gönüllerin birincileri appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz