İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Görev verilirse Yaparım’
‘Görev verilirse Yaparım’

MHP Soma İlçe Başkanı Murat Maan, İttifak’ın bir duruş olduğunu dile getirerek yaptığı açıklamasında, Belediye Başkanlığı için Aday olmayacağını, ancak görev verilirse kaçmayacağını belirtti. MHP Soma İlçe Başkanı Murat Maan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün MHP’den tekrar Büyükşehir adayı gösterileceğini düşündüğünü söyleyerek yaptığı açıklamasında ‘İl Başkanlığına götüreceğim isimler içinde benim adım olmayacak’dedi. MHP Soma […]

MHP Soma İlçe Başkanı Murat Maan, İttifak’ın bir duruş olduğunu dile getirerek yaptığı açıklamasında, Belediye Başkanlığı için Aday olmayacağını, ancak görev verilirse kaçmayacağını belirtti.
MHP Soma İlçe Başkanı Murat Maan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün MHP’den tekrar Büyükşehir adayı gösterileceğini düşündüğünü söyleyerek yaptığı açıklamasında ‘İl Başkanlığına götüreceğim isimler içinde benim adım olmayacak’dedi.
MHP Soma İlçe Başkanı Maan ‘Önümüzde Belediye seçimleri var. Belediye seçimlerinde ittifakın gerekli olduğunu düşünmüyorum. Devlet beyde gerekli olduğunu düşünmüyor. İttifakı insanlar yanlış anladı. Başkanlık noktasında ittifak vardı. Başkanlık noktasında Devlet bey, Türkiye’nin kuruluş ve temel ilke ve inkılaplarına geri dönülmesi noktasında Tayyip Erdoğan Bey’den istediklerini aldı. İttifak, CHP, İyi Parti ve HDP’ye karşı duruştu. Milliyetçi Hareket Partisi düşüncesinde iki tip siyaset vardır. Ulus İnsanlar için siyasettir, Ruhlu sahibi siyasettir. Diğeri ise İnsanları kandırarak oylarını alıp kişilere yapılan ruhsuz siyasettir. MHP her zaman ruhlu ve temel ilke ve inkılapları olan bir partidir. Gerektiği noktada destek verir, gerekmiyorsa destek vermez.
Destek verdiği zamanda bu desteğin ne anlama geldiğini karşı taraf iyi bilir, eğer bu anlamı bozan hareketler yaparsa, Türkiye Cumhuriyetini yıkmak isteyen hareketler yaparsa, bu destek çekilir.
‘Adayımız, Ergün olacak’
Büyükşehir’de adayımız ise Cengiz Ergün olacak kanaatindeyim. Resmi birşey yok ancak bir kaç gün içerisinde resmiyet kazanır. Büyükşehir’de Devlet bey ve Cengiz Bey isterse adayımızdır. Sonuna kadar destekleyeceğiz. Soma ile Büyükşehir’i birleştirebilirsek, bu gücü halk bize verirse hizmet için çalışacağız’dedi.
‘Listede ismim olmayacak’
Belediye Başkanlığına aday olmadığını sözlerine ekleyen MHP İlçe Başkanı görev verilirse kaçmayacağını dile getirdi. MHP Soma İlçe Başkanı Murat Maan ‘Aday olmak isteyen arkadaşlarımızı İlçe Başkanı olarak, götürüp İl Başkanımızın önüne koyacağım. Bana görev verilirse yaparım. Ancak benim götüreceğim isim listesinde kendi adım olmayacak. Çünkü Ben İlçe Başkanıyım, yapmam gereken görevlerim var. Bunları yerine getirmem lazım. Aday olmak isteyen arkadaşlarımıza kapımız sonuna kadar açık. Kişiler hakkında bizde düşüncelerimizi dile getireceğiz. Ancak kararı Sayın İl Başkanımız ve Cengiz Bey verecek. Belediyecilik farkı bir konu. Belediye Başkanı her kesimin belediye başkanıdır. Daha önce Soma’nın yaptığı gibi kavga ortamı istemiyoruz. 15 yıl bunun Soma’ya faydası olmadığını hepimiz gördük. Kavgaların olmadığı bir belediyecilik anlamının kazandırılması için Milliyetçi Hareket Partisi olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz.’dedi.
The post ‘Görev verilirse Yaparım’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz