İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Hani bize’
‘Hani bize’

Soma’dan para kazanan Torku’nun Konyaspor’a, Kolin’in Elazığspor’a, İmbat’ın Akhisarspor’a forma sponsoru olması Somaspor’u yaraladı. Somaspor’a istediği desteği bir türlü bulamayan yönetim ise Somaspor’u ayakta tutmak için var gücü ile savaş veriyor. Soma’da kazandıkları paraları başka spor kulüplerine sponsorluk yaparak harcayan şirketlere ateş püskürdüler. Torku’nun Konyaspor’a, Kolin’in Elazığspor’a, İmbat’ın Akhisarspor’a, forma sponsorluğunda bulunduğunu ifade eden Somaspor […]

Soma’dan para kazanan Torku’nun Konyaspor’a, Kolin’in Elazığspor’a, İmbat’ın Akhisarspor’a forma sponsoru olması Somaspor’u yaraladı.
Somaspor’a istediği desteği bir türlü bulamayan yönetim ise Somaspor’u ayakta tutmak için var gücü ile savaş veriyor. Soma’da kazandıkları paraları başka spor kulüplerine sponsorluk yaparak harcayan şirketlere ateş püskürdüler. Torku’nun Konyaspor’a, Kolin’in Elazığspor’a, İmbat’ın Akhisarspor’a, forma sponsorluğunda bulunduğunu ifade eden Somaspor Başkanı Yusuf Değirmenci basın açıklamasında’ İlçemizin güzide kulübü SOMA SPORUMUZ güzel başladığı lide 2. maçından da galibiyetle ayrıldı.
Her sene yaşanan aynı süreçler tekrar başladı
Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan Soma ilçesinde Pazar günlerinin en önemli etkinliği olan Futbol karşılaşmamıza 5000 dolayında seyirci katıldı.
Süper Lig takımlarının bile seyirci ortalamalarının üzerinde olan bu rakam İlçemizde sporun ne kadar önemsendiğinin göstergesi.
Buna rağmen İlçemizde faaliyet gösteren ve Yüz milyon dolarla ifade edilen büyüklükleri olan İMBAT, KOLİN, DEMİR EXPORT, SOMA ÇİMENTO, TORKU, gibi büyük ölçekli işletmeler bu duruma duyarsız davranmaya devam ediyor.
Bizler bu şirketlerimizden bu şehirden para kazanan bu şehrin doğal kaynaklarıyla var olan bu şirketlerimizden DESTEK bekliyoruz.
Muhtelif kulüplere sponsor olan bu şirketler bizim kulübümüze geldiğinde sessiz kalmaları bizi derinden yaralamaktadır.
Şehrimizin marka değeri olan SOMASPORUMUZA herkesi desteğe davet ediyorum.
Bu vesileyle bizden desteğini esirgemeyen Sayın Milletvekilimiz Mehmet Ali Özkan’a ve Belediye Başkanımız Ali Tulup’a teşekkürlerimi arz ederim’dedi.
The post ‘Hani bize’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz