İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Her fırsatı Değerlendiriyor
Her fırsatı Değerlendiriyor

Ak Parti Manisa Milletvekili Özkan, Soma’nın sorunlarını her fırsatta anlatmaya devam ediyor. Enerji Bakanı Dönmez ile Ak Parti Grup Toplantısı öncesinde buluşan Özkan, Soma’daki Enerji Yatırımları üzerine görüştü. Ak Parti Manisa Milletvekili Av.Mehmet Ali Özkan ve Enerji Bakanı Fatih Dönmez ile Ak Parti Grup Toplantısı öncesinde bir araya geldi. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih […]

Ak Parti Manisa Milletvekili Özkan, Soma’nın sorunlarını her fırsatta anlatmaya devam ediyor. Enerji Bakanı Dönmez ile Ak Parti Grup Toplantısı öncesinde buluşan Özkan, Soma’daki Enerji Yatırımları üzerine görüştü.
Ak Parti Manisa Milletvekili Av.Mehmet Ali Özkan ve Enerji Bakanı Fatih Dönmez ile Ak Parti Grup Toplantısı öncesinde bir araya geldi. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Ak Parti Grup toplantısı öncesinde Soma’da geçtiğimiz aylarda ihale edilen Maden Sahaları, İnşaatı devam eden Termik Santral inşaatı ve önümüzdeki yıllarda planlanan yatırımlar ile ilgili görüş alışverişinde bulunma fırsatı buldu.
Ak Parti Manisa Milletvekili Av.Mehmet Ali Özkan;”Ak Parti Grup Toplantısı öncesi Enerji Bakanımız Sn. Fatih Dönmez ile istişare etme fırsatı bulduk. Soma’daki enerji yatırımları üzerine değerlendirmelerde bulunduk.”dedi.
Milletvekili Av. Mehmet Ali Özkan, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i Soma’da ağırlamaktan mutluluk duyacağını sözlerine ekledi.
The post Her fırsatı Değerlendiriyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz