İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

İlk başvuru Çetin’den
İlk başvuru Çetin’den

Ak Parti Belediye Başkanlığı için aday adayları başvuru yapmaya başladı. İlk resmi başvuru Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Süleyman Çetin’den geldi. Akademisyen Recep Kaya ve SEAŞ Genel Müdürlüğünden emekli Halil Çıtak’ında başvurularını yapacağı öğrenildi. Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy ’31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için Belediye Başkan aday […]

Ak Parti Belediye Başkanlığı için aday adayları başvuru yapmaya başladı. İlk resmi başvuru Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Süleyman Çetin’den geldi. Akademisyen Recep Kaya ve SEAŞ Genel Müdürlüğünden emekli Halil Çıtak’ında başvurularını yapacağı öğrenildi.
Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy ’31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için Belediye Başkan aday adaylığı 5 ve 12 Kasım tarihleri arası, Belediye Meclis üyeliği için 5 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında İlçe Başkanlığımıza yapılacaktır. Partimize ve bütün aday adaylarımıza hayırlı olsun’dedi.
İlk başvurunun Perşembe Günü gerçekleştiğini belirten İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy ‘Bugün Süleyman Çetin kardeşimiz İlçe Başkanlığımıza gelerek başvurusunu gerçekleştirdi. Recep Kaya kardeşimiz Manisa’ya müracaat etmiş. Başvuru evraklarını bizlere getirmeleri gerekiyor. Biz evrakları Manisa’ya götüreceğiz. Hafta sonu Soma’ya gelerek başvurusunu gerçekleştireceğini bizlere bildirdi’dedi.
Başvurusunu yapan Süleyman Çetin ‘Soma AK Parti Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurumuzu İlçe Teşkilâtımızda Yaptık. Tüm hemşerilerimize hayırlısı olması dileğiyle, Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam’dedi.
Akademisyen Recep Kaya ise ‘Tek bir amacım var, o da memleketim Soma’ya ve Soma’da yaşayan 110.000 hemşehrimize hiçbir ayrım gözetmeksizin en iyi şekilde hizmet etmek, Soma’yı geleceğe gerektiği gibi hazırlamaktır. Dikkate alacağımız tek kriter ise milletimizin görüşü ve yetkili olan kişilerin ifadeleridir’dedi.
SEAŞ Genel Müdürlüğünden emekli olan Halil Çıtak’ın da başvurusunu önümüzdeki günlerde yapacağı öğrenilirken, Çıtak’ın başvuru için evrak hazırladığı edinilen bilgiler arasında.
The post İlk başvuru Çetin’den appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz