İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

İstismara karşı Bilinçlenme zamanı
İstismara karşı Bilinçlenme zamanı

Soma Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Ülkemizde son dönemlerde artan çocuk tacizi ve cinsel istismara karşın öğrencileri ve ailelerini bilgilendirdi. Soma Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Ülkemizde son dönemlerde artan çocuk istismarına karşı korunma yollarını öğrencilere eğlenceli oyunlar ile anlatırken, annelere de bilinçlenme semineri verdi. Soma Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından kurulan komisyonca “İhmal ve İstismardan Korunma” […]

Soma Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Ülkemizde son dönemlerde artan çocuk tacizi ve cinsel istismara karşın öğrencileri ve ailelerini bilgilendirdi.
Soma Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Ülkemizde son dönemlerde artan çocuk istismarına karşı korunma yollarını öğrencilere eğlenceli oyunlar ile anlatırken, annelere de bilinçlenme semineri verdi.
Soma Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından kurulan komisyonca “İhmal ve İstismardan Korunma” konusunda anaokullarındaki öğrencilere, velilere ve öğretmenlere eğitim verildi. Komisyonda RAM Rehberlik Hizmetleri Bölümü psikolojik danışmanları Eyüp Uçar ve Kübra Azak ile ana okullarında görev yapan psikolojik danışmanlar Fatma Gülşah Aydın ve Ekim Deniz Aydın yer aldı. Öğrencilerle ve öğretmenlerle “Mahremiyet, Özel Bölgelerimiz, Kişisel Alanımız” konularında sınıflarda etkinlikler yapılırken, velilere de “Çocuklarımızı İhmal ve İstismardan Nasıl Koruruz?” başlıklı seminer verildi, konuyla ilgili olarak el broşürleri dağıtıldı.
The post İstismara karşı Bilinçlenme zamanı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz