İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kahraman olmaya hazırmısın?
Kahraman olmaya  hazırmısın?

Dünya Temizlik Gününde Soma Kent Konseyi Başkanı Mustafa Alioğlu, tüm Somalıları Sevişler mahallesi Yeni Mesire alanına davet etti. Soma Doğa Sporları Kulübü ve Soma Kent Konseyi Başkanı Mustafa Alioğlu 21 Eylül’de muhteşem bir etkinliğe hazırlandıklarını dile getirdi. Anlamlı projenin Soma Dernekler Birliği tarafından desteklendiğini belirten Alioğlu, ”21 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde ‘Haydi Yapalım’ adlı temizlik […]

Dünya Temizlik Gününde Soma Kent Konseyi Başkanı Mustafa Alioğlu, tüm Somalıları Sevişler mahallesi Yeni Mesire alanına davet etti.

Soma Doğa Sporları Kulübü ve Soma Kent Konseyi Başkanı Mustafa Alioğlu 21 Eylül’de muhteşem bir etkinliğe hazırlandıklarını dile getirdi. Anlamlı projenin Soma Dernekler Birliği tarafından desteklendiğini belirten Alioğlu, ”21 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde ‘Haydi Yapalım’ adlı temizlik faaliyeti ile Sevişler Barajı çevresinde çevre temizliğine dikkat çekmek için faaliyet düzenleyeceğiz. Tüm Soma’yı bu anlamlı etkinliğe davet ediyorum” dedi.
‘Manisa’da 4 farklı bölge de aynı anda başlayacak’
21 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde tüm dünyada yapılan Let’s Do It ! (Haydi Yapalım) kampanyası kapsamında Manisa’daki 4 noktada temizlik yapılacak.
Soma Belediyesi Soma Kent Konseyi Başkanı Mustafa Alioğlu, çevre temizliğine dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla 169 ülke ile eş zamanlı olarak 21 Eylül 2019 tarihinde 81 ilde ve binlerce noktada gerçekleştirilecek Let’s Do It! etkinliğinin Soma’da Sevişler Baraj Gölü çevresinde, Akhisar’da Efendi Mahallesinde, Turgutlu’da Anfi Tiyatro ve Merkez Ağlayan Kaya alanında gerçekleştirileceğini söyledi.
İçedeki temizlik kampanyasının Soma Kent Konseyi ve yerel yönetimlerin desteğiyle Soma Doğa Sporları Kulübü tarafından gerçekleştirileceğini aktaran Alioğlu, etkinlik için 21 Eylül Cumartesi günü Saat 11.00’den itibaren belediye önünden ücretsiz otobüslerin kaldırılacağını belirtti.
The post Kahraman olmaya hazırmısın? appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz