İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Katlı Pazaryerinde İnceleme
Katlı Pazaryerinde  İnceleme

Belediye Başkanı Ali Tulup, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy ile birlikte Katlı Pazaryeri inşaatını inceledi. Belediye Başkanı Ali Tulup, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, Belediye personeli ve şirket yetkilileri ile birlikte Katlı Pazaryeri inşaatında incelemede bulundu. İnceleme sırasında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Ali Tulup ‘ Yürüyen yollarımız ise Türk […]

Belediye Başkanı Ali Tulup, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy ile birlikte Katlı Pazaryeri inşaatını inceledi.
Belediye Başkanı Ali Tulup, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, Belediye personeli ve şirket yetkilileri ile birlikte Katlı Pazaryeri inşaatında incelemede bulundu. İnceleme sırasında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Ali Tulup ‘ Yürüyen yollarımız ise Türk Ekonomisine katkı sağlamak amacıyla Türk bir firmaya yaptırılıyor. 5 tanesi teslim edilecek. 6 ay gibi kısa bir zamanda 26 Nisan’da temeli atmıştık. Çok hızlı bir şekilde özveri ile çalışılarak %80’i bitirildi. Bundan sonra ince işçilik kaldı. Soma için özveri gösteren firmamız ekonomik krize rağmen durmadan çalıştı. 400 otoparklık aracı olan, 12 yürüyen yolu, 21 kişilik 2 asansörü bulunan otopark ve 2 kattan oluşan pazaryerimiz hızla ilerliyor. 20 milyona yakın bir maliyet ile yapılıyor. 6 ayda bu hale geldi. Gece gündüz demeden çalışıyorlar yılbaşına yetiştirilmek için gayret gösteriliyor. Yerleşim düzeni yapılması lazım, pazarcılarımız ile görüşmeler yapacağız. Ortak akıl ile buraya taşınmayı gerçekleştireceğiz. Zemin kat sebze hali, bir üst kat ise tuhafiye olacak, en alt ve en üst kat ise otopark olarak kullanılacak. Takas işlemlerimiz devam ediyor. Pazaryerini taşıdığımız zaman Millet bahçesi yapacağız. Projeler hazırlanıyor. Bizim de aciliyetimiz bu yönde. Soma halkına en iyi hizmeti vermenin çabası ve gayreti içindeyiz. Soma için güzel şeyler yapmak için çalışıyoruz. Ben buradan Eski Belediye Başkanımız Hasan Ergene’ye teşekkür ediyorum. Bu projenin mimarı kendisidir. Devamı bize nasip oldu. İnşallah açılışını da yine Hasan Başkanımız ile birlikte yaparız’dedi.
İşçiler ile bir araya gelen Belediye Başkanı Ali Tulup ‘ İş Sağlığı ve güvenliği önlemlerini alarak gece gündüz emek veren siz işçi kardeşlerime bu önemli projede görev aldığınız için teşekkür ediyorum’dedi.
The post Katlı Pazaryerinde İnceleme appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz