İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kaymakamlıktan Hizmet içi eğitim
Kaymakamlıktan Hizmet içi eğitim

Soma Kaymakamlığı tarafından Derneklere Hizmet içi eğitim verildi. Soma’da bulunan Dernek ve Şubelere Dernekler Mevzuatı ve Yardım Toplama Usul ve Esasları Hakkında Soma Kaymakamlığı İlçe Yazı işleri Müdürü Yener DİŞTAŞ ve İlçe Sivil Toplumla İlişkiler Şefliğinde görevli Ayfer ÖZDİLLİ tarafından Hizmet içi Eğitim verildi. Belediye Meclis Toplantı Salonunda verilen eğitimde, dernek ve şube açmak için […]

Soma Kaymakamlığı tarafından Derneklere Hizmet içi eğitim verildi.

Soma’da bulunan Dernek ve Şubelere Dernekler Mevzuatı ve Yardım Toplama Usul ve Esasları Hakkında Soma Kaymakamlığı İlçe Yazı işleri Müdürü Yener DİŞTAŞ ve İlçe Sivil Toplumla İlişkiler Şefliğinde görevli Ayfer ÖZDİLLİ tarafından Hizmet içi Eğitim verildi.
Belediye Meclis Toplantı Salonunda verilen eğitimde, dernek ve şube açmak için gereken evraklar, genel kurul toplantı usulleri, dernek üyelik ve ayrılış işlemleri, derneklerce tutulması gereken defterler, lokal açmak için izlemeleri gereken yollar, Derneklerin DERBİS sisteminde vermeleri gereken bildirimler, yardım toplama izni, süresi, amacı kapsamı ile dernek kuruluşundan tasfiye sürecine kadar yapılacak iş ve işlemler slayt eşliğinde anlatıldı.
Eğitim sonrasında Derneklerin 2020 yılında yoğun bir şekilde denetleneceğini ifade eden Yener DİŞTAŞ, derneklerin varsa eksikliklerini bir an önce tamamlamalarını dile getirerek eğitim soru cevap şeklinde sona erdi.
The post Kaymakamlıktan Hizmet içi eğitim appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz