İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kent Konseyi Kuruldu
Kent Konseyi Kuruldu

Soma Kent Konseyi Başkanlığına Mustafa Alioğlu seçildi. Soma Belediyesi Kent Konseyi İlk Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Soma Belediyesi Genel Kurul toplantısı Meclis Toplantı salonunda yapıldı. Toplantıda yapılan oylama ile kent konseyi başkanlığına Mustafa Alioğlu seçildi. Kent Konseyine Soma’dan kurum kuruluş ve derneklerden temsilciler katıldı. Belediye Başkanı Ali Tulup’un başka bir programa katılması dolayısıyla, Kent Konseyi […]

Soma Kent Konseyi Başkanlığına Mustafa Alioğlu seçildi.

Soma Belediyesi Kent Konseyi İlk Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Soma Belediyesi Genel Kurul toplantısı Meclis Toplantı salonunda yapıldı. Toplantıda yapılan oylama ile kent konseyi başkanlığına Mustafa Alioğlu seçildi.
Kent Konseyine Soma’dan kurum kuruluş ve derneklerden temsilciler katıldı. Belediye Başkanı Ali Tulup’un başka bir programa katılması dolayısıyla, Kent Konseyi Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ekşi başkanlığında yapıldı. Toplantıda Soma ‘nın daha güzel ve yaşanabilir olması adına talep ve öneriler dile getirildi.
Yapılan Genel Kurul Seçimlerinde Kent Konseyi Başkanlığına Mustafa Alioğlu, Kadın Meclisi Başkanlığına Gülay Erdal, Gençlik Meclisi Başkanlığına Utku Saka ve Engelli Meclisi Başkanlığına Mustafa Sağlık seçildi.
The post Kent Konseyi Kuruldu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz