İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kisk Boks’ta Türkiye 1.liği Soma’nın
Kisk Boks’ta Türkiye 1.liği Soma’nın

Kick Boks’ta Soma Zafer Spor Türkiye 1.liği ve Türkiye 3.lüğü elde ederek Futboldan sonra Kick Boks’da da iddialı olduğunu tüm Türkiyeye kanıtladı. Kick Boks Sporunda İlçemizi başarıyla temsil eden Zafer Spor Kick Boks Takımı ve antrenörleri Türkiye Şampiyonası dönüşünde Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek Mert’i ziyaret etti. 13-17 Ocak 2020 tarihleri arasında Antalya’da […]

Kick Boks’ta Soma Zafer Spor Türkiye 1.liği ve Türkiye 3.lüğü elde ederek Futboldan sonra Kick Boks’da da iddialı olduğunu tüm Türkiyeye kanıtladı.

Kick Boks Sporunda İlçemizi başarıyla temsil eden Zafer Spor Kick Boks Takımı ve antrenörleri Türkiye Şampiyonası dönüşünde Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek Mert’i ziyaret etti.
13-17 Ocak 2020 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Açık Kickboks Şampiyonasında Zafer Sporlu Kickbokscular Türkiye Şampiyonluğu ve Türkiye 3.’lüğü elde etti.
81 ilden 2000’nin üzerinde sporcunun katıldığı büyük organizasyonda Bütün rakiplerini yenen Ahmet Efe Yıldırım TÜRKİYE ŞAMPİYONU , İsmail Mert Topuz’da TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ olarak gurur yaşattı.
Faaliyete başlayalı 2 yıl gibi kısa bir sürede çalışmalarının meyvelerini toplamaya başlayan Soma Zafer Spor Kickboks şubesi Türkiye dereceleri ile bu başarılarını taçlandırdı.
Soma’da kickboks sporunu gençlere sevdiren Zafer Spor Kickboks şubesi gelecekte milli sporcular çıkarma konusunda ciddi ve disiplinli bir şekilde çalışmaya devam ediyor.
Kulüp Başkanı Hakan Arslancan “ Kulübümüzün adını Türkiye Şampiyonu olarak yazdıran sporcularımızı ve hocalarını kutluyorum. Biz onların bunu başaracaklarına inanıyorduk ve onlarda bu güvenimizi boşa çıkarmadılar. Her gün üzerine koyarak gelişiyor ve büyüyorlar. Özellikle bilgi ve çalışkanlıkları ile gençlerimize katkı sağlayan Gökhan ve Serkan Kurtbey hocalarıma bu özverili ve disiplinli çalışmalarından dolayı büyük teşekkür ediyorum.” Dedi.
Takımın Başarılı hocaları Gökhan ve Serkan Kurtbey ise “ Soma’da büyük bir yetenekli genç potansiyeli var, 2 yılda elde etiğimiz bu sonuç bizi gelecek için daha da umutlandırdı ve cesaretlendirdi. Sporcularımıza daha fazla üst düzey müsabaka yaptırabilsek milli takıma gidebilecek sporcularımız var. Fakat bu müsabakalara gidebilmek için maddi desteğe ihtiyaç duyuyoruz. Bu destekleri bulabilirsek başarı çıtamızın yükseleceğini düşünüyoruz” dediler.
The post Kisk Boks’ta Türkiye 1.liği Soma’nın appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz