İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kızlar okusun
Kızlar okusun

Soma Zaferspor Kulübü anlamlı bir proje ile Üniversitede okuyan kızlara eğitim desteği sağlıyor. Soma Zaferspor Kulübü anlamlı bir projeyi daha hayata geçiriyor. Tüm gelirini üniversitede okuyan kızlara dağıtılacak olan Halk Konseri ‘Kızlar Okusun’ projesi ile hayat buluyor. Soma Zaferspor Kulübü Başkanı Hakan Arslancan 6 Eylül Cuma günü saat:20.30’da Soma Zaferspor Tesislerinde düzenlenecek olan Rezonans ve […]

Soma Zaferspor Kulübü anlamlı bir proje ile Üniversitede okuyan kızlara eğitim desteği sağlıyor.

Soma Zaferspor Kulübü anlamlı bir projeyi daha hayata geçiriyor. Tüm gelirini üniversitede okuyan kızlara dağıtılacak olan Halk Konseri ‘Kızlar Okusun’ projesi ile hayat buluyor.
Soma Zaferspor Kulübü Başkanı Hakan Arslancan 6 Eylül Cuma günü saat:20.30’da Soma Zaferspor Tesislerinde düzenlenecek olan Rezonans ve Hayal Band konserine tüm Soma halkını destek olmaya davet etti. Tüm geliri Üniversitede okuyan kızlara eğitim desteği olarak dağıtılacak olan konserde Rezonans ve Hayal Band müzik grupları katılım sağlayacak. Halk konserine tüm Soma halkı davet edilirken bilet fiyatı 10 TL olarak belirlendi. Konsere katılamayacak olanların bile bu anlamlı projeye destek vererek bile alması bekleniyor.
The post Kızlar okusun appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz