İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kömürcüler zam istemiyor
Kömürcüler zam istemiyor

Soma Kömür Üreticileri ve Satıcıları Derneği Yönetimi ELi İşletme Müdürü İsmail Ceran ve yönetimini ziyaret ederek Kömürcülerin sıkıntılarını ve taleplerini iletti. Soma Kömür Üreticileri ve Satıcıları Derneği Yönetimi ELİ İşletme Müdürü İsmail Ceran ve Yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette kömüre zam yapılmaması ve ithal kömür ile rekabet şansının devam etmesi gerektiği vurgulandı. […]

Soma Kömür Üreticileri ve Satıcıları Derneği Yönetimi ELi İşletme Müdürü İsmail Ceran ve yönetimini ziyaret ederek Kömürcülerin sıkıntılarını ve taleplerini iletti.

Soma Kömür Üreticileri ve Satıcıları Derneği Yönetimi ELİ İşletme Müdürü İsmail Ceran ve Yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette kömüre zam yapılmaması ve ithal kömür ile rekabet şansının devam etmesi gerektiği vurgulandı.
Kömürcüler Derneği ve Soma TSO 3 meslek komitesi Meclis üyeleri olarak asaleti onaylanan İsmail Ceran beyin İşletme Müdürlüğü görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifade eden
Soma Kömürcüler Derneği Başkanı Nadirhan Hızlı ‘Soma TSO Meclis Üyeleri Kemal Çamzeybek ve Murat Akbay, İşletme Müdürümüz Syn İsmail Ceran ve İşletme Müdür Yardımcımız Syn Ali Ulu’nun katılımı ile gerçekleşen toplantıda geçmiş aylardaki kömür piyasalarında yaşanan dalgalanmaları ve önümüzdeki süreçte de yaşanacak problemler ile ilgili öngörülerimizi kendilerine ifade ettik. Öncelikli konumuz ve hassasiyetimiz kömüre zam yapılmaması gerektiği. Kömüre yapılacak zammın piyasa da oluşturacağı olumsuz etkileri masaya yatırarak İthal kömür piyasasında yaşanan fiyat düşüklüğü ile rekabet etme şansımızın devam etmesinin gerekliliğinden bahsettik. İşletme müdürümüz Syn İsmail bey de aynı fikirde olduğunu ifade ederek çalışmalarının bu yönde olduğu bilgisini bizlerle paylaştı.
İşletme Müdürlüğünün önemli bir birimi olan Pazarlama Satış Müdürü Syn Günsal Yeşilbaş Bey ile iyi bir çalışma içerisinde bulunduğumuzu Eylül ayı içerisinde fazladan kömür verme durumlarının olabileceği bilgisini tarafımıza verildiğini bu konuda desteklerini istediğimizi müdürlerimize ifade ettik.
Önümüzdeki dönemde dernek üyelerimizin katılımı ile kömürcülerin sorunların tartışıldığı bir çalıştay yapacağımızı belirttik, İşletme Müdürümüz Syn İsmail Ceran ortaya çıkan raporun kendilerine de iletilmesini gereken ne ise yapılacağını belirtti. Anlayışları İçin İsmail beye ve Ali beye teşekkür eder, tekrardan görevlerinde başarılar dileriz’dedi.
The post Kömürcüler zam istemiyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz