İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Körfez Kadınları Kagider ile buluştu
Körfez Kadınları Kagider ile buluştu

Soma Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Kagider ve Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu, Kocaeli Körfez bölgesi kadınlarını Soma’da ağırladı. Kooperatifleşme aşamasına gelen Körfez kadınları Soma Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Kagider ve Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti. Kocaeli Körfez Belediye Başkanı eşi Hatice Söğüt, Körfez […]

Soma Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Kagider ve Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu, Kocaeli Körfez bölgesi kadınlarını Soma’da ağırladı.

Kooperatifleşme aşamasına gelen Körfez kadınları Soma Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Kagider ve Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti. Kocaeli Körfez Belediye Başkanı eşi Hatice Söğüt, Körfez Ticaret Odası Başkanı eşi Özlem Öztürk, Körfez Kadın Girişimciler icra kurulu üyeleri Fatoş Durak, Ayşe Hacet Aşar, Ebru Korkmaz, İlçe Tarım Müdürü Semra Koşumcu, Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Nilüfer Özdemir, Körfez Ticaret Odası Daire Müdürü Yasemin Öner ve Körfez Ticaret Odası Özel Kalem Müdürü Ayça Ekinci ve kooperatif kurmak isteyen bayanlar Soma Kagider ve Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Körfez Bölgesi kadınları tarafından yeni kurulacak Kadın Kooperatifi için tecrübe ve deneyimlerinden yararlanmak için Soma’da çeşitli ziyaretler gerçekleştiren bayanlar ilk ziyaretlerini gerçekleştirdikleri Kagider’de Belediye Başkanı Ali Tulup, Dernek Başkanı Nurşen Sevben Karakaş ve üyelerden bilgiler aldılar.
‘Ticaret Odası ziyareti’
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve Soma TSO Yönetim Kurulu Üyesi Damla Özlen, Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Betül Eren ve Soma KAGİDER Kooperatifi üyeleri bulundu.
Ziyarette, Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Damla Özlen, Körfez Ticaret Odası heyetine Soma Kadın Girişimciler Kurulu çalışmalarını anlatarak, 7-8-9-10 Ekim’de Soma Kapalı Pazar yerinde yapılacak olan 2. Geleneksel Soma TSO Kadın Girişimciler Fuarı’na davette bulundu. Başkan Damla Özlen ziyaretlerinden dolayı heyete ayrıca teşekkürlerini iletti.
Körfez Ticaret Odası İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Fatoş Durak, misafirperverliklerinden dolayı Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan’a ve Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu’na teşekkür ederek, fuara katılmayı çok istediklerini belirtti.
The post Körfez Kadınları Kagider ile buluştu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz