İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kros koşusunda Nefesler kesildi
Kros koşusunda Nefesler kesildi

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı koşusunda yine nefesler kesildi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğince Soma’da ki ortaokul öğrencilerinin katılımlarıyla Zafer Mahallesi Evciler Yolu üzerinde kros koşusu yapıldı. Özel Eğitim, Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar Ve Yıldız Erkekler kategorilerinde gerçekleşen yarışlarda […]

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı koşusunda yine nefesler kesildi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğince Soma’da ki ortaokul öğrencilerinin katılımlarıyla Zafer Mahallesi Evciler Yolu üzerinde kros koşusu yapıldı.
Özel Eğitim, Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar Ve Yıldız Erkekler kategorilerinde gerçekleşen yarışlarda Özel Eğitim öğrencileri 400, Küçük Kızlar 1500, Küçük Erkekler ve Yıldız Kızlar 2000, Yıldız Erkekler 3000 metrede mücadele etti.
360 öğrencinin katılımıyla yapılan yarışlar sonunda dereceye girenlerin madalya ve kupaları Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Dilek Kuruçay tarafından verildi.
Aynı zamanda 30 engelli öğrencimizde koşuya katılım sağladı
Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlediğimiz 23 Nisan Egemenlik ve Gençlik Koşusu 17 Nisan Çarşamba günü 360 öğrencinin katılımı tamamlandı.
The post Kros koşusunda Nefesler kesildi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz