İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Linyit Lisesi 50. yıl buluşması
Linyit Lisesi 50. yıl buluşması

Soma Linyit Lisesi’nin açılışının 50. yılında Linyit Lisesi mezunları ve öğretmenleri buluşarak anılarını tazeleyecek. Soma Linyit Lisesi’nin 50. yılında Linyit Lisesi’nin mezunları büyük buluşma için harekete geçti. Linyit Lisesi’nden mezun olanlar ve Linyit Lisesi’nde öğretmenlik yapmış herkes büyük buluşmaya davet edildi. Organizasyon Kurulunda bulunan Emekli öğretmen Ahmet Orhan ’24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Linyit Lisesi’nin kuruluşunun […]

Soma Linyit Lisesi’nin açılışının 50. yılında Linyit Lisesi mezunları ve öğretmenleri buluşarak anılarını tazeleyecek.
Soma Linyit Lisesi’nin 50. yılında Linyit Lisesi’nin mezunları büyük buluşma için harekete geçti. Linyit Lisesi’nden mezun olanlar ve Linyit Lisesi’nde öğretmenlik yapmış herkes büyük buluşmaya davet edildi.
Organizasyon Kurulunda bulunan Emekli öğretmen Ahmet Orhan ’24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Linyit Lisesi’nin kuruluşunun 50’inci yılı nedeniyle birlikte olmak istiyoruz. Bu birlikteliği Belediye Düğün Salonu’nda saat 14:00’te başlatacağız, 16:00’te bitireceğiz. Akşam yine Türkiye’nin değişik yerlerinde bulunan bilim adamları ve hayatta bulunan Linyit Lisesi öğretmenlerin birlikteliği sağlanacak. ELİ Azot Sosyal tesislerindeki yemek salonunda birlikte olmayı düşünüyoruz. Amacımız; Soma Linyit Lisesi’nde yer eden ve Soma’da yeri olan Linyit Lisesi’nin hala ayakta durduğu, hala Soma’da çok büyük katkıları olan bir bilim yuvası olarak devam ettiğini ifade etmek istiyorum” dedi.
Linyit Lisesi mezunlarından olan Avukat Sercan Okur ise ‘Soma Linyit Lisesi’ nin açılışının 50. Yılı olması sebebiyle 24 Kasım 2018 Cumartesi günü uygun durumda olan eski öğretmenler ve mezunların katılımıyla bir buluşma organize edilecektir. Etkinlik aynı gün, gündüz saat 14:00 – 16:00 arasında Soma Belediye düğün salonunda ilk buluşma ve uygun durumda olanlarla 19:00 – 23:00 saatleri arasında ELİ Turgutalp Sosyal Tesislerinde bir yemek organizasyonundan oluşacaktır. Buluşma; katılımcı dönemlerin birbirleriyle tanışması, anı paylaşımı, birlikteliklerin sağlanması ve/veya güçlendirilmesi hedefli olacaktır. Etkinlikle ilgili gelişmeler “Soma Linyit Lisesi 50. Yıl” Facebook sayfasından aktarılacaktır’dedi.
Organizasyon Kurulunda bulunan isimler ise şöyle; Ahmet Orhan, Süleyman Altıparmak, Mustafa Küçükkayapalı, Melih Emran, Ali Çırak, Mustafa Orhan, Cem Tur, Sercan Okur.
The post Linyit Lisesi 50. yıl buluşması appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz