İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Linyit Lisesi Efeleri ağırladı
Linyit Lisesi Efeleri ağırladı

Soma Belediyesi Halk Oyunları Eğitmeni Ahmet Sis, Soma Linyit Anadolu Lisesi öğrencilerine Zeybek kültürü, oyunları, giyimi ve örf ve adetlerini anlattı. Soma Belediyesi Halk Oyunları Eğitmeni Ahmet Sis, Soma Linyit Anadolu Lisesi’nin daveti üzerine halk oyunları ekibi ile birlikte Lisenin konferans salonunda öğrenciler ile bir araya geldi. Soma Zeybek kültürünü, oyunlarını, giyim kuşamı, örf ve […]

Soma Belediyesi Halk Oyunları Eğitmeni Ahmet Sis, Soma Linyit Anadolu Lisesi öğrencilerine Zeybek kültürü, oyunları, giyimi ve örf ve adetlerini anlattı.

Soma Belediyesi Halk Oyunları Eğitmeni Ahmet Sis, Soma Linyit Anadolu Lisesi’nin daveti üzerine halk oyunları ekibi ile birlikte Lisenin konferans salonunda öğrenciler ile bir araya geldi. Soma Zeybek kültürünü, oyunlarını, giyim kuşamı, örf ve adetlerini anlatan Sis’e program sonunda teşekkür eden Okul Müdürü Hüseyin Mutlu çiçek takdim etti.
Soma Belediyesi Halk Oyunları Eğitmeni Ahmet Sis ‘Manisa Eğitim Projeleri(MANEP) Manisa’ ya değer katanlar alt proje uygulaması kapsamında Soma Linyit Anadolu Lisesinde Soma Zeybekleri, Somamızda yaşamış Efeler Kurtuluş Savaşında Soma’nın önemi; Giysi ve ÖRF adetlerimizi tanıttık. Muhteşemdi. Ayrıca okul yıllarında Halk Oyunlarında öğrencimiz olan ve okuduğu okula Edebiyat Öğretmeni olarak atanan öğrencim Pınar Şeker ile karşılıklı Harmandalı oynamak beni çok duygulandırdı’dedi.
The post Linyit Lisesi Efeleri ağırladı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz