Manisa’yı Fatma Aliye temsil etti

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk başkanlığında 56 ilde görev yapan meslek liseleri müdürleri ile düzenlenen video konferansa Maske yapımı ile destek sağlayan Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat Öztürk’te katıldı.

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk başkanlığında Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Kemal Varın Numanoğlu’nun da katılımıyla 56 ildeki meslek liseleriyle aynı anda gerçekleştirilen video konferansa Soma’dan Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat Öztürk’te katıldı. Koronavirüs salgının başladığı ilk günlerden itibaren sağlık çalışanlarının ihtiyaç duyduğu maske, dezenfektan, kolonya ve benzeri üretimleri başarıyla yapan okul müdürlerinin de katıldığı konferans sonrası
Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat Öztürk ‘ Sayın Bakanımız ile mesleki eğitim okul müdürleri ve Covid19 pandemisinde olağanüstü çalışmaları olan öğretmenlerimiz buluştu. 01 Mayıs 2020 tarihinde telekonferans ile yapılan toplantıda yapılan çalışmaların önemi üzerinde duruldu. Okul müdürlerininde katılarak soru ve cevap biçiminde geçen toplantıya Genel Müdürümüz Sayın Kemal Numan Varinoglu’da katıldı. Mesleki eğitimde 2023 Vizyonunda ortaya konulan hedeflerin gerçekleştirilmesi için var gücümüzle katkı sağlamaya hep birlikte söz verdik. Manisa ilini temsilen okulumuzun seçilmesi bizim için ayrı gurur kaynağı oldu’dedi.

The post Manisa’yı Fatma Aliye temsil etti appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

Yazar: somahaber

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir