MASKİ, Manisa’daki meslek odalarını ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Erbil, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter ve Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire’yi ağırladı.
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter ve Manisa Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Genel Müdür Coşkun’un MASKİ hizmet binasındaki makamında gerçekleşen görüşmede MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Bilgen de yer aldı.
Oda başkanlarının nezaket göstererek yapmış oldukları ziyaret için kendilerine teşekkürlerini sunarak, “Manisa, gerek tarımsal gerekse endüstriyel açıdan oldukça gelişmiş olan ve bu konularda ülkemizin önde gelen şehirlerinden biri. Bu açıdan bakıldığında ilimizde bulunan odalar ve diğer meslek kuruluşları, Manisa’mız tarımının, ticaretinin ve sanayisinin bel kemiği görevindedir. Bizler de elimizden geldiğince bu önemli kuruluşlarımızın yanında yer alarak, gerekli desteği vermeye her zaman hazırız” dedi.

googletag.cmd.push(function(){
googletag.display(‘div-gpt-ad-1463407549250-146’);
});

googletag.cmd.push(function(){
googletag.display(‘div-gpt-ad-1463407549250-205’);
});

Yazar: somahaber

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir