İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Meme Kanseri Farkındalık Yürüyüşü
Meme Kanseri Farkındalık Yürüyüşü

Soma’da meme kanserinde erken teşhise dikkat çekmek için Soma Devlet Hastanesi ve Soma İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından bugün saat 14:00’da farkındalık yürüyüşü gerçekleştirilecek. 01-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı nedeniyle Soma Devlet Hastanesi ve Soma İlçe Sağlık Müdürlüğü, Soma’da meme kanserinde erken teşhise dikkat çekmek amacı ile yürüyüş organize etti Soma Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. […]

Soma’da meme kanserinde erken teşhise dikkat çekmek için Soma Devlet Hastanesi ve Soma İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından bugün saat 14:00’da farkındalık yürüyüşü gerçekleştirilecek.
01-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı nedeniyle Soma Devlet Hastanesi ve Soma İlçe Sağlık Müdürlüğü, Soma’da meme kanserinde erken teşhise dikkat çekmek amacı ile yürüyüş organize etti
Soma Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. A. Osman Çağlayan, “Ekim ayı dünya sağlık örgütü tarafından meme kanseri farkındalık ve bilinçlendirme ayı olarak kabul edilmiştir. Amacımız 20 yaş ve üstü kadınların meme kanseri hakkında bilgi edinmeleri, erken tanı ve tedavi yöntemleri hakkında bilinçlenmelerini sağlamaktır. Erken evrelerde belirti vermeyen meme kanserlerinin fark edilmesi ve erken tedavi edilebilmesi için kadınların kendi kendine meme muayenesini öğrenmeleri ve önerilen aralıklarla Aile Hekimlerine, KETEM merkezlerine ve Genel Cerrahi Uzmanlarına başvurmaları çok önemlidir.
Soma Devlet Hastanesi ve Soma ilçe sağlık müdürlüğümüzün birlikte organize ettiği yürüyüş 30 Ekim Salı Günü saat 14.00’de Meme Kanseri Farkındalık ve Bilinçlendirme ayı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecektir. Meme kanserine ve erken teşhis ve tedaviye dikkat çekmek amacı ile planladığımız yürüyüş etkinliğine ilçe Kaymakamımız Sayın Ahmet Altıntaş ile Belediye Başkanımız Sayın Ali Tulup ile birlikte KADEM ve SODOS başta olmak üzere Soma’da bulunan pek çok sivil toplum kuruluşu da katılacaklar.
Soma ilçemizde bulunan tüm vatandaşlarımızı ve sivil toplum kuruluşlarını bu yürüyüşümüze katılmaya davet ediyorum dedi.
The post Meme Kanseri Farkındalık Yürüyüşü appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz