İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Mesire alanında İnceleme yaptılar
Mesire alanında İnceleme yaptılar

Soma Bir Damla Ol Engelliler Derneği ve Soma Kent Konseyi Engelli Meclisi Sevişler piknik alanında incelemede bulunarak taleplerini iletti. Soma Bir Damla Ol Engelliler Derneği yönetimi ve Soma Kent Konseyi Engelli Meclisi Sevişler Barajı yanında Soma Belediyesi tarafından yapımı devam eden piknik alanında incelemede bulundu. Engellilerin rahatça kullanabilmesi için gerekli istek ve taleplerini ileten Soma […]

Soma Bir Damla Ol Engelliler Derneği ve Soma Kent Konseyi Engelli Meclisi Sevişler piknik alanında incelemede bulunarak taleplerini iletti.

Soma Bir Damla Ol Engelliler Derneği yönetimi ve Soma Kent Konseyi Engelli Meclisi Sevişler Barajı yanında Soma Belediyesi tarafından yapımı devam eden piknik alanında incelemede bulundu. Engellilerin rahatça kullanabilmesi için gerekli istek ve taleplerini ileten Soma Bir Damla Ol Derneği Başkanı Mustafa Çakmak ‘Elimizden geldiğince engelli kardeşlerimizin seslerini duyurmaya çalışıyoruz. Bugün Sevişler Barajında yapımı süren piknik alanına Soma Bir Damla Ol Engelliler Derneği ve Soma Kent Konseyi Engelli Meclisi olarak incelemede bulunduk. Fotoğrafta gördüğünüz iki yerin birleştirilmesiyle daha geniş bir yer elde edip buraya sadece engelli vatandaşların kullanabileceği bir kamelya yapılması konusunda isteğimiz oldu. Ayrıca alana yapılacak olan engelli tuvaletinin bizlere uygun olması konusunda görüştük. Bizlere bu bölgede inşallah hiçbir engel olmayacak. Bizimle beraber incelemede bulunan İbrahim Arslan ve mühendislerimize, bizi oraya kadar gitmemizde engelli aracını tahsis eden Soma belediyesine çok teşekkür ediyoruz’dedi.
The post Mesire alanında İnceleme yaptılar appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz