İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Meslek Lisesi 1.liği kaptırmadı
Meslek Lisesi 1.liği kaptırmadı

Soma Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali çerçevesinde gerçekleştirilen Masa tenisi turnuvası sona erdi. Turnuvaya e sahipliği yapan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takım halinde birinci oldu. Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali çerçevesinde Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Masa tenisi turnuvası düzenlendi. Erkekler arasında yapılan turnuvaya ev sahipliği yapan Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi […]

Soma Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali çerçevesinde gerçekleştirilen Masa tenisi turnuvası sona erdi. Turnuvaya e sahipliği yapan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takım halinde birinci oldu.

Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali çerçevesinde Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Masa tenisi turnuvası düzenlendi. Erkekler arasında yapılan turnuvaya ev sahipliği yapan Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hem ferdi hemde takım birinciliğini kaptırmadı.
Soma Gençlik ve Spor Müdürü Dilek Mert tarafından yapılan açıklamada ‘Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzce 16. Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen sportif etkinlikler kapsamında Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda Liseler arası Erkek Masa Tenisi müsabakalarına katılan ve dereceye giren okullarımızı ve sporcularımızı tebrik ederiz.
Ferdi Kategoride dereceye giren öğrencilerimiz:
1.Muhammed KOCAMAN (Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)
2.Özgür ÇELİK (Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)
3.Hüsameddin KOVUKDERE (Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)
Erkek Takım Kategorisinde dereceye giren okullarımız:
1.Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2.Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi
3.Soma Linyit Anadolu Lisesi
Müsabakalar süresince emeği geçen tüm öğretmenlerimize, Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İdari yönetimine ve her zaman Spora desteklerini esirgemeyen Soma Belediyesi’ne teşekkür ederiz’denildi.
Dereceye giren Okul ve sporculara kupa ve madalyaları Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Samih İli, Soma Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdiresi Dilek Mert ve Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Harun Ev tarafından takdim edildi. Okul beden eğitimi öğretmenleri “ bu başarıda en büyük emeğin tayini çıkarak giden Serdar Çakmaklı’ya ait olduğunu söyleyerek öğrencileri tebrik ettiler”The post Meslek Lisesi 1.liği kaptırmadı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz