İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Muharip Gazilerden Teşekkür ziyareti
Muharip Gazilerden Teşekkür ziyareti

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Soma Şubesinden Soma Devlet Hastanesi Başhekimine teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Soma Şubesi Başkanı Gazi Tuncay Afacan ile Kıbrıs Gazisi Tahsin Ekiz birlikte Soma Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan’ı ziyaret etti. Ziyaret esnasında Başkan Tuncay Afacan tarafından başhekim Çağlayan’a çiçek takdim edilerek, gazi ve gazi yakınlarının […]

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Soma Şubesinden Soma Devlet Hastanesi Başhekimine teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Soma Şubesi Başkanı Gazi Tuncay Afacan ile Kıbrıs Gazisi Tahsin Ekiz birlikte Soma Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan’ı ziyaret etti.
Ziyaret esnasında Başkan Tuncay Afacan tarafından başhekim Çağlayan’a çiçek takdim edilerek, gazi ve gazi yakınlarının Soma Devlet Hastanesinden almış olduğu hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Gazi Tahsin Ekiz’de hastane çalışanları adına başhekim Çağlayan’a teşekkür mahiyetinde plaket takdim etti.
Başhekim Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Soma Şubesi Başkanı Gazi Tuncay Afacan ve Kıbrıs Gazisi Tahsin Ekiz’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek ” Gazilerimiz ve gazi yakınlarımız ile şehit ailelerinin el üstünde tutulması gerekmektedir. Sizlere hizmet etmek bizim en önemli görevimizdir. Allah gazilerimize uzun ömür versin ve başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazilerimizden ve vatan uğruna canını veren şehitlerimizden rabbim razı olsun” dedi.
The post Muharip Gazilerden Teşekkür ziyareti appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz