İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Mustafa Dikici Manisa’ya tayin oldu
Mustafa Dikici Manisa’ya tayin oldu

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. 13 Mayıs 2014 yılından bu yana Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini başarı ile devam ettiren Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı. Cuma günü Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayacak olan Dikici’nin yerine ise kısa […]

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

13 Mayıs 2014 yılından bu yana Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini başarı ile devam ettiren Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı. Cuma günü Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayacak olan Dikici’nin yerine ise kısa bir süre önce Şube Müdürlüğüne atanan Ahmet Açar’ın ismi geçerken Cuma günü netleşeceği öğrenildi.
Soma Karaelmas Gazetesi olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Dikici’yi tebrik ediyor başarılar diliyoruz.
Mustafa Dikici kimdir?
1975 yılında Soma’da doğdu. Soma Namık Kemal İlkokulunu , Soma Linyit Lisesi bünyesinde bulunan ortaokulu bitirdikten sonra Kırkağaç Teknik Lise ve Endüstri meslek Lisesinden mezun oldu. Balıkesir üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra Bitlis ili Güroymak ilçesinde Türkçe Öğretmeni olarak göreve başladı.2005 yılında Soma Namık Kemal İlköğretim okuluna tayini çıktı.2007 yılında Namık Kemal ilköğretim okulunda müdür yardımcılığı 2008 yılında Müdür vekilliği görevinde bulundu. 25.09.2008 tarihinde Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde şube müdürü olarak görevlendirildi. 2012 – 2014 yıllarında Eğitim Yönetimi ve Denetim Alanda yüksek lisansını tamamladı. Evli olup 13.05.2014 tarihinden itibaren Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır.
The post Mustafa Dikici Manisa’ya tayin oldu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz