İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Neden hala yapılmıyor?
Neden  hala yapılmıyor?

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından bir türlü yapılamayan Adnan Menderes Caddesinin hali içler acısı. Vatandaşlar 2 yıldan beri çözülemeyen sorunun ne zaman çözüleceğini merak ediyor. Vatandaş şikayet etmekten, Biz haber yapmaktan bıktık. Ancak Manisa Büyükşehir Belediyesi bir türlü çözüm üretemedi. Adnan Menderes Caddesi’nin son durumu adeta içler acısı. Çevre sakinleri bozulan ve dev çukurlar oluşan caddenin […]

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından bir türlü yapılamayan Adnan Menderes Caddesinin hali içler acısı. Vatandaşlar 2 yıldan beri çözülemeyen sorunun ne zaman çözüleceğini merak ediyor.
Vatandaş şikayet etmekten, Biz haber yapmaktan bıktık. Ancak Manisa Büyükşehir Belediyesi bir türlü çözüm üretemedi. Adnan Menderes Caddesi’nin son durumu adeta içler acısı. Çevre sakinleri bozulan ve dev çukurlar oluşan caddenin bir an önce yapılması için çözüm merkezine defalarca yazdıklarını ancak çözüm merkezinin bir türlü çözüm üretemediğini ifade ettiler. Yazdıkları yazılara 15 gün sonra dönüş yapıldığını belirten çevre sakinleri ‘Yağmur ve çamurda çocukların okula gidip gelmekte zorluk çekiyor. Caddeye 2 yıldan beri kalıcı bir çözüm bulunmuş değil. Yoldan ne insan geçebiliyor ne de araç. Büyükşehir Çözüm merkezine 18 Aralık’ta başvuru yaparak, Adnan Menderes Caddesi’nde yarım kalan yol çalışmalarından dolayı bozuk olan yolun bir an evvel yapılmasını, bozuk yoldan dolayı mağdur olduğumuzu ilettik. Sonuç ise 02 Ocak’ta geldi. Cevap ise çözüm üretmek yerine derdimize resmen ortak olmaktır. Teknik ekip tarafından incelenmiş. Yol yapım Bakım ve Onarım çalışma programına eklenmiş ve bu konuda değerlendirilecektir’ şeklinde cevap vererek sorunumuz çözülmüş olmuyor’diyerek artık bir an evvel sıkıntılarına kalıcı çözüm istediler.
The post Neden hala yapılmıyor? appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz