İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Olcay Deniz’den Kadın atölyelerine ziyaret
Olcay Deniz’den  Kadın atölyelerine ziyaret

Manisa Valisi Ahmet Deniz’in eşi Olcay Deniz, Soma Kadın atölyelerine ziyaret gerçekleştirdi. Manisa Valisi Ahmet Deniz, Eşi Olcay Deniz, İl Jandarma Komutanı Eşi Sıdıka Yıldırım, Kırkağaç Kaymakamı eşi Süreyya Büyükköse, Ak Parti Manisa Milletvekili Eşi Bilgen Özkan, Soma Kaymakamı eşi Ayşe Altıntaş, Soma Belediye Başkanı eşi Türkan Tulup ve Turgutalp Mahalle Muhtarı Gülay Erdal eşlik […]

Manisa Valisi Ahmet Deniz’in eşi Olcay Deniz, Soma Kadın atölyelerine ziyaret gerçekleştirdi.

Manisa Valisi Ahmet Deniz, Eşi Olcay Deniz, İl Jandarma Komutanı Eşi Sıdıka Yıldırım, Kırkağaç Kaymakamı eşi Süreyya Büyükköse, Ak Parti Manisa Milletvekili Eşi Bilgen Özkan, Soma Kaymakamı eşi Ayşe Altıntaş, Soma Belediye Başkanı eşi Türkan Tulup ve Turgutalp Mahalle Muhtarı Gülay Erdal eşlik etti.
Soma Maden şehitliğinde, 301 Madenci için dua okunmasının ardından mezarlara tek tek gül bırakan kadınlar daha sonra Soma Kadın Atölyesi Kooperatifi, Rota El Sanatları Gıda Üretim ve Pazarlama Kooperatifi, Soma’da önce Kadın girişimi üretim ve İşletme Kooperatifi, Emekçi Kadınlar Kooperatifi, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nu ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Soma Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret ederek Yeraltı Eğitim Ocağına girerek Dr. Öğr. Üyesi Yüksekokul Müdürü Ayla Tekin’den bilgiler aldılar.
The post Olcay Deniz’den Kadın atölyelerine ziyaret appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz