İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Önceliğimiz Adnan Menderes Caddesi
Önceliğimiz Adnan Menderes Caddesi

Belediye Başkanı Ali Tulup, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e Soma’nın ilk etapta yapılması gereken acil sorunları ilettiklerini belirtti. Belediye Başkanı Ali Tulup, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile Soma’ya yapılacak olan yatırımlar ve hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen görüşme sonrasında basın mensupları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Ali Tulup, […]

Belediye Başkanı Ali Tulup, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e Soma’nın ilk etapta yapılması gereken acil sorunları ilettiklerini belirtti.

Belediye Başkanı Ali Tulup, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile Soma’ya yapılacak olan yatırımlar ve hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Geçtiğimiz hafta gerçekleşen görüşme sonrasında basın mensupları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Ali Tulup, ‘Önceliğimiz Adnan Menderes Caddesinin yapılmasıdır’dedi.
İşbirliği içinde Soma’yı daha da yaşanabilir bir yer haline getireceklerini ifade eden Başkan Tulup ‘ Soma’da hizmetlerin devamı hakkında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı birimler ile birlikte yürüttüğümüz koordineli çalışmaların azamı derecede fayda sağlamakta olduğunu hemşehrilerimizin memnuniyetinden anlamaktayız. İş makinalarımız ile dere yataklarının temizlenmesi, Maski sorumluluğundaki başlıca altyapı tamiri kazıları işbirliği içerisinde yürütmekteyiz. Telekom, Tedaş, Gediz gibi kuruluşların altyapı kazısı sonrası yol, üst yapıları belediyemiz imkanları ile yapıyoruz. Soma’da Büyükşehir Bünyesinde olan Adnan Menderes, Muzaffer Tezcan, Yıldırım Beyazıt, Mehmet Akif, Turgut Özal, kemal Balıkesirli Caddelerinin yol üst yapılarının yapılması, Modern Katlı Pazaryeri önü İstiklal Caddesi dekoratif elektrik aydınlatma direkleri yapılması, Şehir Merkezimizdeki 13 Eylül Parkının düzenlenmesi, Çevreyolu yapımı bitmesi ile şehir içi geçiş yolu haline gelen caddelerin bakım, onarım ve çevre düzenlemesi, Kırsal mahallelerin bağlantı yollarının rotmix asfaltı, İlave Cenaze taşıma aracı, ilave haşere ilaçlama aracı, Mezbahanenin Modern Canlı Hayvan Pazarına taşınması, Turgutalp, Cenkyeri ve kırsal mahallelerde yaşanan su sıkıntısı nedeni ile su kuyusu, depo ve isale hattı yatırımlarının yapılması, Bölgesel Isıtma Sisteminin planlanmadığı bölgelerde Doğalgaz gelmesi ve Soma Spor’a gelir sağlamak amacıyla İstiklal, Atatürk ve Fatih Caddelerinde otopark ücreti alınması için çalışmalar yapılmasını talep ettik’dedi.
The post Önceliğimiz Adnan Menderes Caddesi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz